Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Na ostatnich targach PaperWorld we Frankfurcie, na stoisku firmy Colop odbyła się premierowa prezentacja najnowszej pieczątki IQ Colop. To idealna pieczątka dostępna w trzech najpopularniejszych rozmiarach i w wielu kolorach, która daje możliwość wydruku własnej grafiki.

 

IQ Colop - to jedyny na rynku produkt wśród pieczątek, który można zindywidualizować. Jedyny na rynku, którego obudowę można personalizować samodzielnie, niezależnie od ilości sztuk, wprowadzając logo, kod QR czy też dowolną grafikę. To z kolei daje szansę na promowanie własnej firmy wszędzie tam, gdzie pieczątka zostaje sprzedana. Przestrzeń pieczątki IQ można personalizować także zgodnie z życzeniem Klienta ? oferując pieczątkę zgodną z jego systemem kolorów, opatrzoną jego logo.

I wreszcie trzecia opcja: pieczątka ze zdjęciem, oryginalną grafiką czy tekstem na swojej powierzchni. Jeden produkt może zmieniać swoją postać wielokrotnie ? za pomocą szybkiej zmiany karteczki, która nie wymaga tworzenia matryc ani ponoszenia kosztów z tym związanych. 

Printer IQ - dostępny od początku tego roku także w Polsce, posiada wiele funkcji ułatwiających jego użytkowanie: przezroczysta podstawa, która pozwala na wykonanie odbicia treści we właściwym miejscu czy zatyczka, którą bardzo łatwo można nałożyć chroniąc tekst pieczątki przed zabrudzeniami, np. w torbie lub teczce. Pieczątka IQ została zabezpieczona przed przesuwaniem na papierze dlatego gwarantuje czytelną treść - bez ?podwójnych? odbić. Dodatkową jej cechą jest także bezawaryjność ? wykonana jest z tworzyw najwyższej jakości. Podczas odbijania tekstu daje przyjemny, bardzo delikatny dźwięk. 

 

Personalizacja pieczątki IQ COLOP

Od dzisiaj pieczątka nie tylko pełni swoją podstawową funkcję. Jest wyposażona w ogromną przestrzeń reklamową. Wykorzystanie tej powierzchni dzięki programowi icd7.colop.com jest niezwykle łatwe i jednocześnie daje ogromne możliwości. W programie można wprowadzić logo, kod QR, adres www, adres e-mail oraz dowolną treść.

To sprawia, że użytkownik pieczątki odczytuje dane firmy, która wykonała pieczątkę, co zwiększa szansę na ponowne zmówienie w tym samym miejscu. Ponadto program został wyposażony w bazę zdjęć, które po wydrukowaniu i nałożeniu na pieczątkę zmieniają jej wygląd sprawiając, że staje się indywidualna, oryginalna, inna niż wszystkie. 


Printer IQ COLOP - innowacje i cechy produktu


  

Wybrane ogłoszenia

Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Tablice suchościeralne magnetyczne
Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Z naklejkami Kredki dwustronnne
Ołówek automatyczny.
Zestaw Kreatywny od ROZETTE
Idealne dla domowych artystów.
Fluo marki Main Paper
Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Hamelin przejmuje CoLibri

    8 listopada 2021 roku firma Hamelin ogłosiła przejęcie włoskiej firmy CoLibri System SpA. Firma specjalizuje się w profesjonalnych rozwiązaniach okładek książek. Nowa marka ?ma wzbogacić portfolio produktów i usług, które oferujemy naszym klientom na całym świecie i pozwoli na przyspieszenie rozwoju Systemu CoLibri w Europie i Australii? ? powiedział Eric Joan, prezes zarządu Hameln. Dzięki temu nowemu podmiotowi producent papieru uzupełnia swoją ofertę rozwiązań dla rynku szkolnego, którego liderem pozostaje Oxford.

    Więcej…  
  • Relacja PIAP z RemaDays 2020

    XVI-sta edycji targów RemaDays 2020 już za nami. Jedne z największych targów branży reklamowej odbyły się w dniach 12-14 lutego br. w Centrum Wystawienniczym PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie.

    Więcej…