Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Od stycznia 2015 roku można korzystać z nowych, praktycznych i innowacyjnych produktów, które pojawiły się w ofercie Avery Zweckform. W poszerzonym asortymencie znalazły się Usuwalne etykiety Heavy Duty, które mimo, że są niezwykle wytrzymałe to dają się łatwo usunąć, nie pozostawiając przy tym śladów kleju. Kolejna nowość to etykiety na mrożonki – idealne do oznaczania produktów, które muszą być przechowywane w temperaturze poniżej zera.

Usuwalne etykiety Heavy Duty

Poliestrowe etykiety Heavy Duty od Avery Zweckform wyróżnia doskonała wytrzymałość – są wodoodporne oraz odporne na niekorzystne warunki, m.in. atmosferyczne. Nadają się zarówno do oznaczania urządzeń elektronicznych i sprzętów biurowych, jak i do etykietowania przedmiotów w magazynach, czy przy liniach produkcyjnych. 

Zupełnie nowe, białe usuwalne etykiety Heavy Duty oprócz tego, że również bardzo wytrzymałe, są jednocześnie łatwe do usunięcia, a po ich zdjęciu nie pozostają żadne ślady kleju. Etykiety są wodoodporne, odporne na smary, brud, promieniowanie UV, temperaturę (-20 °C do +80 °C), a także na rozdarcia. 

Usuwalne etykiety Heavy Duty są idealne do czasowego oznaczania ważnych informacji na powierzchniach znajdujących się na zewnątrz i narażonych na kontakt z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Warto też ich używać do tymczasowego etykietowania produktów, informowania o promocjach, lub oznaczania sprzętów. 

Etykiety na mrożonki

Kolejna tegoroczna nowość w asortymencie Avery Zweckform – etykiety na mrożonki – została stworzona do oznaczania produktów, które muszą być przechowywane w bardzo niskich temperaturach, np. w lodówkach i zamrażalnikach. Dużą zaletą etykiet jest to, że pewnie przylegają nawet do lekko oszronionych powierzchni. Minimalna temperatura ich naklejania to to -20°C, jednak są one odporne na temperaturę nawet od -50° do +70°C.

Dodatkowym atutem etykiet jest zastosowanie specjalistycznego kleju, który sprawia, że nadają się one do kontaktu z suchą, beztłuszczową żywnością. Etykiety na mrożonki mogą być zadrukowywane we wszystkich drukarkach atramentowych i laserowych.

 

Wybrane ogłoszenia

Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Farby pakowane po 500 ml.
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • E-rewolucja w sklepach. Koniec z papierowymi paragonami

    Kasy fiskalne będą działały on-line; dzięki temu klienci będą mogli otrzymywać paragony przez internet, a firmy nie będą musiały przechowywać papierowych rolek z paragonami - poinformował PAP wiceminister rozwoju Tadeusz Kościński. 

    Więcej…  
  • Najlepszy prezent na dzień kobiet, dzień mężczyzn i każdą inna okazję...

    Są gry planszowe nudne, są gry planszowe trudne, są gry strategiczne... Ta gra jednak jest zupełnie inna. Ta gra rozkręci każdą imprezę, każde spotkanie towarzyskie. 

    Więcej…