Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W portfolio produktowym ActiveJet pojawił się tusz w wersji Premium o symbolu AC-545RX, będący odpowiednikiem wkładu do drukarki Canon PG-545XL. Nowy kartridż ma o 20% większą pojemność względem produktów OEM i jest kompatybilny z najnowszą drukarką Canon MG2950.

- Kompleksowa oferta, szyta na miarę potrzeb każdego klienta to dziś podstawa biznesu. W portfolio ActiveJet znajdują się atrakcyjne produkty, zarówno dla użytkowników domowych oraz dla klientów korporacyjnych, a także dla profesjonalistów. AC-545RX to wysokiej jakości kartridż o zwiększonej pojemności, oraz o znacznie większej wydajności. Istotnym aspektem jest również jego atrakcyjna cena, która pozwoli znacznie obniżyć koszty drukowania – komentuje Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu Action S.A. ds. marki ActiveJet.


Najnowszy tusz ActiveJet klasy A+ ma zwiększoną pojemność aż do 18 ml. Kartridż kompatybilny jest z drukarkami Canon, Pixma iP2850, MG2450, MG2550, MG2950.

Sugerowana cena detaliczna tuszu wynosi około 69zł.

 

Wybrane ogłoszenia

Tierra Group poszukuje handlowca!
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Idealna do domowego biura.
Idealne dla najmłodszych
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Nowa oferta marki JOVI
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Podręczna drukarka etykiet

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • VI edycja kampanii „Nie daj się okraść, chroń swoją tożsamość”

    97% osób mających kontakt z danymi wrażliwymi deklaruje ich niszczenie. A jak wygląda prawda? W tym roku w ramach kampanii „Nie daj się okraść, chroń swoją tożsamość” skonfrontowaliśmy deklaracje z rzeczywistością i zajrzeliśmy Polakom do ich koszy na śmieci.

    Więcej…  
  • Stress management, czyli zostaw stres za drzwiami biurowca

    Postęp nauki i techniki przyniósł ze sobą rozwój cywilizacyjny, a w ślad za nim pojawiły się zagrożenia i choroby, z którymi dzisiaj musimy się mierzyć. Jednym z  głównych problemów jest stres, najsilniej występujący w krajach wysoko zurbanizowanych, a także w tych, w których nie ma odpowiedniej profilaktyki. Według corocznego raportu American Psychological Association, aż 61 proc. Amerykanów uważa, że jednym z głównych czynników stresogennych jest praca.

    Więcej…