Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Mając na uwadze zaangażowanie na rzecz odpowiedzialności społecznej biznesu, kierowanie się zasadą "zero odpadów" oraz gospodarką cyrkulacyjną, Lexmark wprowadza linię kaset z tonerem Corporate w regionie EMEA.  

Nowa linia kaset przeznaczonych do urządzeń kolorowych A4 serii CS/CX oraz monochromatycznych serii MS/MX wykorzystuje tonery Unison oraz posiada solidną i trwałą konstrukcję,  zapewniającą przedłużoną niezawodność i stabilną jakość druku. 

Kasety Corporate przydają korzyści, które dla zrównoważonego rozwoju przyniósł system druku Unison, wykorzystując niektóre komponenty odzyskane dzięki programowi LCCP (Lexmark Cartridge Collection Program).

Od 1991 roku Lexmark oferuje darmową i prostą w użyciu metodę odzysku pustych kaset z tonerem. Program zbiórki zużytych kaset (Lexmark Cartridge Collection Program - LCCP) realizuje politykę zerowego składowania i spalania oraz stara się wykorzystywać odzyskane materiały - z korzyścią dla środowiska naturalnego.

Kasety z tonerem Corporate są produkowane w Unii Europejskiej. To zapewnia stałą dostępność, minimalizuje wpływ łańcucha dostaw na środowisko oraz utrzymuje produkcję w obrębie lokalnych gospodarek.

Cena kaset korporacyjnych jest taka sama jak kaset zwrotnych.

- Lexmark od lat angażuje się w społeczną odpowiedzialność biznesu i zagadnienia zrównoważonego rozwoju. Nowa linia kaset Corporate jest aktualnie naszą najbardziej przyjazną środowisku ofertą materiałów eksploatacyjnych, - powiedział Grzegorz Najda, prezes Lexmark Polska - Oprócz aspektów środowiskowych i społecznych, nowa linia kaset jest również objęta ograniczoną dożywotnią gwarancją na materiały eksploatacyjne.

 

Wybrane ogłoszenia

Jedyny taki zeszyt na rynku 3 w 1
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Nowość w ofercie Rozette.
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Zestaw pudełek ozdobnych
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • My się zimy nie boimy!!

    Na dworze poniżej zera stopni, szyby w autach oszronione... Niedobrze. To znak, że nadchodzi zima. Wprawdzie to całkiem fajna pora roku, pod warunkiem, że jestem w górach na desce. Poza tym, bezwględnie preferuję lato.

    Więcej…  
  • Mini-videorelacja z targów w Kompanii Biurowej' 2019

    Ponad 200 osób zjechało do Hotelu Lamberton pod Warszawą w dniach 12-13 września 2019 roku. A były ku temu powody, gdyż już po raz 10. Kompania Biurowa zorganizowała spotkanie targowo - szkoleniowe. 

    Więcej…