Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma Sony wprowadza nowy profesjonalny projektor 4K SXRDTM, przewyższający wszystkie obecne produkty jasnością obrazu. Natężenie emitowanego światła wynosi na środku 23 000 lumenów, a w trybie dużej jasności — do 30 000 lumenów. Model SRX-T423 może być stosowany w systemach 3D z dwoma projektorami. Jest przeznaczony do zastosowań komercyjnych w dużych salach w obiektach rozrywkowych, audytoriach, muzeach, planetariach, symulatorach lotniczych, itp.

Urządzenie umożliwia wyświetlanie obrazu o rozdzielczości 4K (4096 x 2160). Pod względem jasności obrazu dwukrotnie przewyższa konkurencyjne systemy 3D: natężenie światła emitowanego w konfiguracji 3D z parą projektorów wynosi bowiem 40 000 lumenów, przy kontraście na poziomie 3000:1.

Nowy projektor zaprojektowano w taki sposób, by do minimum ograniczyć potrzeby konserwacji i maksymalnie ułatwić jego wykorzystanie integratorom systemów oraz specjalistom z branży A/V. Przykładowo, urządzenie jest przystosowane do współpracy z obiektywami do innych modeli z serii SRX. Atutem w planetariach i podobnych obiektach będzie natomiast regulacja nachylenia w pionie, w zakresie ±30°. 

Rozdzielczość 4K to wynik wykorzystania matrycy SXRD o rozdzielczości 4096 na 2160 punktów, która wytwarza obraz zawierający ponad 8,8 mln pikseli — czterokrotnie bardziej szczegółowy niż na ekranach obecnych telewizorów HD powszechnego użytku. Technologia 4K firmy Sony znajduje zastosowanie w szerokim wachlarzu zastosowań komercyjnych na całym świecie, takich jak wizualizacje komputerowe, pokazy w planetariach i muzeach, sterowanie i kontrola, symulacje, badanie naukowe, szkolnictwo i obronność. 

Rozpoczęcie dostaw projektora SRX-T423 planowane jest na wrzesień br.

Wybrane ogłoszenia

Polska marka artykułów czyszczących.
5 kolorów zabawy.
Firma Milan poszukuje handlowca!!
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Nowa oferta marki JOVI

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • KMP Lifestyle wkracza w świat mediów społecznościowych

    Media społecznościowe na dobre zagościły już w naszym życiu. Przeglądanie ‘’fejsa’’ lub instagrama stało się dla wielu osób codziennością. Najważniejsze dla przedsiębiorców jest jednak to, że tego typu portale skupiają wokół siebie miliony osób, które mogą być potencjalnymi klientami. Z tego powodu warto zdać sobie sprawę z faktu, że media społecznościowe to skuteczne narzędzie do wypromowania swojej firmy.

    Więcej…  
  • Jak zrobić własną, trójwymiarową kartkę świąteczną?

    Święta lada dzień. Wszyscy w popłochu przygotowujemy się do nich. Wprawdzie liczba kartek świątecznych wysyłanych tradycyjną pocztą z roku na rok spada, jednakże znacznie rośnie zainteresowanie własnoręcznie przygotowanymi dekoracjami.

    Więcej…