Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Epson wprowadza na rynek cztery nowe kompaktowe skanery biurowe – Epson DS-C330, DS-C490, ES-C320W i ES-C380W, które wesprą proces cyfryzacji i rozwiązywania nowych wyzwań spowodowanych pracą hybrydową. Dotyczy to w szczególności współdzielonych przestrzeni roboczych, małych biur i miejsc, w których powierzchnia blatu biurka jest ograniczona.

Nowe modele zajmują bardzo mało miejsca na biurku i pozwalają użytkownikom wybierać najbardziej odpowiednią ścieżkę podawania papieru dla danego nośnika. Dzięki prostej funkcji dźwigni w skanerach można z łatwością zmieniać tor ładowania papieru z kształtu litery U na prosty. Pozwala to obsługiwać więcej rodzajów dokumentów – od paszportów po długie formaty arkuszy z szybkością od 30 do 40 str./min, zależnie od modelu.

Firma Epson jest znana z innowacji, które — tak jak te nowe produkty — pomagają klientom radzić sobie z różnymi wyzwaniami” – powiedziała Agnieszka Wnuczak z Epson. „Wyjątkowa wszechstronność tych skanerów — pozwalająca na dostosowanie ścieżki papieru i tym samym obsługę różnorodnych nośników i zadań przy jednoczesnym znacznym zmniejszeniu zapotrzebowania na miejsce — oznacza, że nawet w środowiskach hybrydowych i współdzielonych, gdzie przestrzeń biurowa jest ograniczona, użytkownicy mogą z łatwością korzystać z wysokiej jakości skanera wspierającego cyfrowy przepływ pracy”. 

Skanowanie bezprzewodowe jest dostępne na urządzeniach ES-C320W i ES-C380W, a funkcja Epson ScanWay w modelu ES-C380W pozwala użytkownikom korzystać z produktu jako samodzielnego rozwiązania, zlecać skanowanie i wybierać obieg dokumentów za pomocą panelu dotykowego urządzenia, eliminując tym samym konieczność korzystania z komputera. Dzięki funkcji Epson Connect użytkownicy mogą skanować do popularnych usług w chmurze takich jak OneDrive, Sharepoint online i Microsoft Teams.

Wszystkie nowe modele są wyposażone w technologie poprawy jakości obrazu i tekstu, w tym przetwarzanie OCR (optyczne rozpoznawanie znaków), funkcje chroniące dokumenty oraz ułatwiające wybór miejsca docelowego lub przepływu pracy. 

Firma Epson przykłada ogromną wagę do rozwiązywania problemów związanych ze zrównoważonym rozwojem i dokłada wszelkich starań, aby wytwarzać swoje produkty nawet w 30% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Jest to istotny krok w kierunku osiągnięcia strategicznego celu, jakim jest rezygnacja z wykorzystania surowców kopalnych do 2050 r. 


REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Idealne dla domowych artystów.
Poszukiwani pracownicy
Dostępny w 7 kolorach.
Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...
Fluo marki Main Paper
Z naklejkami Kredki dwustronnne
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Nowy wymiar biurowej elegancji!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nawet 24 miesiące spokoju od ZUS!!

    Państwo w końcu idzie na rękę młodym przedsiębiorcom. Od 1 kwietnia właściciele nowopowstałych firm nie będą musieli płacić składek na ZUS w pełnej wysokości.

    Więcej…  
  • Chemia w klejach - kontrola Inspekcji Handlowej

    Toluen i chloroform to związki chemiczne używane w klejach. Ich zastosowanie jest ściśle ograniczone przepisami, ponieważ mogą być szkodliwe. Inspekcja Handlowa przebadała 29 partii klejów, w tym te dostępne w naszej branży, sprawdzając, czy zawarte w nich substancje chemiczne nie przekraczają dopuszczalnych poziomów. Wykryliśmy niski odsetek nieprawidłowości ? tylko 2 partie były niezgodne.

    Więcej…