Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".

Polecamy

Genialny zestaw na prezent od ROZETTE.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Każdego roku na całym świecie zużywa się miliardy jednorazowych kubków. Niestety, zaledwie 0,25% tych trudnych w przetworzeniu opakowań trafia do recyklingu, co oznacza, że z każdą kawą czy herbatą zakupioną w jednorazowym opakowaniu rośnie góra odpadów. Niestety Covid tylko pogorszył tę sytuację. W hotelach, knajpach większość napoi obecnie podaje się w kubkach jednorazowych.

Celem akcji #zwłasnymkubkiem jest zwiększanie świadomości klientów i właścicieli kawiarni odnośnie wpływu używania jednorazowych opakowań na środowisko oraz kształtowanie takich postaw i nawyków, które przyczynią się do zmniejszenia ilości produkowanych odpadów. Chcemy zachęcać wraz z pomysłodawcami akcji, do korzystania z kubków wielorazowych przy zakupie kawy na wynos, a właścicieli kawiarni przekonujemy, że serwowanie kawy do kubka klienta jest bezpieczne, ważne dla środowiska oraz korzystne wizerunkowo.

To główne argumenty, które przemawiają za korzystaniem z własnego kubka także poza domem. A te, które sprawdzają się zarówno przy gorących jak i zimnych napojach to te z wieczkiem.

Widywane w rękach tysięcy osób – w podróży, w autobusie, w pracy. Mimo, że nie wywołują już wielkiego zaskoczenia, wciąż pozostają obiektem zainteresowania wielu z nas. Kubki termiczne to wygoda, troska o środowisko i element codziennego życia. Dlaczego szybko stały się tak popularne?

Przede wszystkim, w kubkach termicznych mieści się porządna dawka naszego ulubionego ciepłego lub zimnego napoju (wystarczająca, by pobudzić nas rano lub ochłodzić w podróży). Jego temperatura zostaje utrzymana na kilka godzin, by móc o każdej porze cieszyć się jego smakiem. Doskonała izolacja chroni nas przed oparzeniem i pozwala na swobodne trzymanie kubka termicznego w dłoni. Wykonany jest z wytrzymałego materiału, dzięki czemu służy nam przez długi czas.

Co przemawia na ogromną korzyść produktu, posiada szczelne zamknięcie, czym wygrywa z prostymi kubkami na wynos oferowanymi na przykład w wielu kawiarniach. Takie rozwiązanie gwarantuje nam brak wielkich plam po kawie na bluzce – komu z nas nie przydarzyło się to chociaż raz? Dzięki temu nie ma też konieczności trzymania kubka w dłoni, możemy śmiało schować go do torby czy plecaka bez obawy o rozlanie zawartości.

Kubek termiczny to już styl życia

Uwielbiają je gwiazdy – coraz częściej na zdjęciach możemy zobaczyć znane osoby dzierżące w dłoni kubek z ulubionym napojem. Uwielbiamy je także my. Za wygodę, oszczędność czasu – jeśli zdecydujemy się zabrać poranną kawę na drogę, możemy doliczyć czas spędzony na wypiciu jej w domu do snu. Co oznacza możliwość spania co najmniej kilka minut dłużej! A jak wiemy, zwłaszcza rano, jest to argument na wagę złota. Kubki termiczne już na tyle głęboko zakorzeniły się w naszej kulturze, że mamy je zawsze przy sobie jak klucze czy okulary. Nawyk zabierania go z domu i użytkowania w ciągu dnia jest dla nas naturalnym odruchem. A dodatkowo te, z przepiękną grafiką mogą wyróżnić nas z tłumu.

Poniżej prezentujemy Wam te, które mamy obecnie w redakcji i w zależności od nastroju wykorzystujemy inny model graficzny. Wszystkie dostępne są w ofercie firmy ROZETTE. Polecamy polubić fanpage na Facebook'u firmy, aby na bieżąco śledzić wszystkie nowości, które pojawiają się na rynku.

 


Rozette Kubek termiczny Flaming 450 ml 

Ten wykorzystujemy, gdy jesteśmy na wakacjach.

 


Rozette Kubek z emotikonką - 450ml

 

Rozette Kubek 450ml w Morele.net

Ten wykorzystujemy, aby pokazać, jaki mamy nastrój.


 Rozette Kubek Termiczny Unicorn 450 ml

 Rozette Kubek Termiczny Unicorn 450 ml (ROZE9968) w Sklep-presto.pl

Ten z kolei zazwyczaj trafia w ręce młodszej grupy z naszej redakcji.

A Tobie który przypadł do gustu?

Wybrane ogłoszenia

5 kolorów zabawy.
Wesołe hitowe emotikonkiWesołe hitowe emotikonki
Sprzedam22 (sugerowana cena detaliczna) PLN
Hitowe Emotikonki to obecnie najprzyjemniejszy pre ...
Zestaw WINNER. Długopis i ołówek automatyczny.
Piękny zestaw prezentowy marki CRESCO.
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Ręcznie malowane torebki.
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Genialny zestaw na prezent od ROZETTE.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Elegancka kolekcja do biura i szkoły.
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jakim kolorem jesteś?

    Nie od dziś wiadomo, że barwy w pomieszczeniach biurowych mają wpływ na psychikę człowieka. Potwierdzają to niemalże wszystkie dotychczasowe badania, jak i starożytni filozofowie sprzed ponad 3 tysięcy lat. Nie jest więc obojętne jakimi kolorami się otaczamy, gdyż każdy z nich ma inne właściwości.

    Więcej…  
  • Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej podsumowuje swoje działania

    Z początkiem maja utworzone zostało Stowarzyszenie zrzeszające osoby z branży upominkowej. Głównym założeniem takiej decyzji była chęć stworzenia grupy dla firm, które dzięki wspólnemu celowi będą promować swoje produkty także poza granicami naszego kraju oraz wymieniać doświadczenie z innymi podmiotami. 

    Więcej…