Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zaczynając pisać ten artykuł, pokusiło mnie coś, aby stworzyć dla naszej branży horoskop. Ale jak to z horoskopami bywa wizje byłyby 2: będzie to dobry rok...lub będzie to rok wyzwań, dający nam dużą lekcję doświadczeń. Prawda, że obie są prawdopodobne?

Jednak, aby nie bawić się we wróżkę, bo rok temu, chyba żadna z nich nie przewidziała takiej pandemii, skupię się na tym co pewne. 

Pewne jest jedno - kalendarz w przyszłym roku, zresztą tak jak dotychczas, będę wykorzystywać. Niezmiennie także będzie to kalendarz książkowy. Wybór na rynku tego typu produktów oczywiście jest duży. Prym jednak wiedzie firma HAMELIN, której wielką fanką jestem od lat. 

Kalendarz traktuję zawsze jak "obraz" swojej przyszłości. Obraz ten więc nie może być szaro-bury. Kolor, życie, radość to podstawowa cecha tego produktu, który przez kolejne 12 miesięcy będzie mi towarzyszył.

Oczywiście, tuż przez zakupem czasem zawaham się, czy na pewno przystoi mi tak kolorowy produkt brać na spotkania biznesowe, jednak doświadczenie pokazuje, że albo to nie ma żadnego wpływu na przebieg moich rozmów, albo wręcz odwrotnie - spotkanie daje możliwość konwersacji także na zupełnie inny temat niż biznes. 

Z kalendarzy, które w tym roku wybrałam z naprawdę szerokiej kolekcji marek OXFORD oraz Top 2000 prezentuję na filmie. A Tobie, który podoba się najbardziej?

Nie chcąc być jednak gołosłowną, poniżej załączam mimo wszystko horoskop biznesowy na 2021 rok. Za rok chętnie do niego powrócę, szczerze podsumowując jego prawdziwość. W moich prognozach skupię się jednak na znakach zodiaku, które będą miały sporo szczęścia w 2021 roku. Jesteś na liście? Jeśli tak, to możesz liczyć na sporą dawkę uśmiechu i radości w Nowym Roku*:

BARAN

Nowy Rok będzie dla Barana ogromną szansą na otwarcie kolejnego, pozytywnego okresu w swoim życiu. Dzięki pomyślnym wiatrom, osoby spod tego znaku zodiaku z powodzeniem będą mogły realizować się na polu zawodowym, miłosnym i prywatnym. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby w snuciu kolejnych planów, zaspokajaniu swoich potrzeb i spełnianiu ambicji, docenić to co się ma, żyć tu i teraz. W innym przypadku, nawet najszerszy uśmiech od losu będzie na nic, jeśli Barany wciąż ślepo będą wpatrzone w marzenia o czymś lepszym i nowszym. 

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta to kolejny znak zodiaku, który może liczyć na dobre otwarcie nowego roku. 2021 rok upłynie w dużej mierze pod znakiem spokoju i stabilizacji. Nie oznacza to jednak, że osoby spod tego znaku zodiaku będą narzekać na nudę. W zbliżających się miesiącach 2021 roku, Bliźnięta na nowo odkryją i zachwycą się tym, co teraz leży zakurzone i zaniedbane. Mowa zarówno o zapomnianych pasjach i marzeniach, ale także relacjach. Nowy rok przyniesie im także siłę na stawianie czoła problemom z niezwykłą siłą, która pomoże im suchą stopą przejść przez deszcz trudności. 

 LEW

Lwy w tym roku nabrały nieco pokory, a bieżąca sytuacja każdego dnia pozwala im na uświadomienie sobie tego, że nie zawsze reflektory są zwrócone w ich stronę i nie wszystkie ich plany czy zachcianki są możliwe do natychmiastowej realizacji. Ta lekcja pomoże im lepiej wejść w 2021 rok. Dzięki temu, niepowodzenia czy konieczność zmiany planów i usunięcia się na drugi plan zamiast blokować, będą działać na Lwy stymulująco.

WAGA

Na uśmiech od losu w różnych dziedzinach życia będą mogły także liczyć Wagi. Osoby spod tego znaku zodiaku będą miały niepowtarzalną szansę na skuteczne zbudowanie ścieżek, które do tej pory były jedynie w obszarze ich marzeń. 2021 rok upłynie im pod znakiem kreowania, zmian i wcielania wielkich planów w swoją codzienność. Wagi będą miały szansę na odkrycie w sobie ducha wizjonera, co dla niektórych może mieć początkiem drogi do ogromnego sukcesu.

SKORPION

Skorpion to kolejny znak zodiaku mający szansę na większą dawkę szczęścia w 2021 roku, której początkowo... nie dostrzegą. Wszystko dlatego, że na drodze osób spod tego znaku zodiaku pojawią się wyzwania, które o wiele mocniej będą się kojarzyć z pechem niż z fartem. Dopiero z czasem Skorpiony przekują to w pomyślny wiatr - głazy, które pojawią się na ich drodze pomogą poznać siebie, swoje możliwości i znacznie się rozwinąć. Na końcu tej drogi może stać spełnienie, ogromny sukces i drzwi prowadzące do kolejnych przełomów.

RYBY

Ryby również mogą liczyć na sporą dawkę farta w 2021 roku. Początkowo niewiele będzie na to wskazywało, bowiem pierwsze miesiące nowego roku mogą jeszcze dać się ostro we znaki. Jednak, gdy Rybom uda się rozprawić z potworami ukrytymi w szafie, spojrzeć prawdzie w oczy, a przede wszystkim pokochać siebie ze wszystkimi wadami i zaletami, szczęście zapuka do drzwi. Na drodze Ryb w 2021 roku pojawi się szansa na zupełnie nowe rozdanie. To od nich będzie zależało czy zauważą nowe możliwości i je wykorzystają. Jeśli znajdą się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, 2021 rok przyniesie im niejeden uśmiech od losu.

KOZIOROŻEC

Co w najbliższych miesiącach wydarzy się w życiu zodiakalnych Koziorożców? Wiele wskazuje na to, że dla osób spod tego znaku zodiaku 2021, będzie rokiem miłości. Na drodze spragnionych uczucia i dzielenia codzienności z drugą osobą, pojawi się niesamowita okazja. Pamiętaj tylko, że nie każda wielka i prawdziwa miłość rozpoczyna się od fajerwerków - często potrzeba czasu i zaangażowania, aby emocje rozkwitły jak nigdy dotąd. Nowy rok będzie także dobrym czasem dla Koziorożców będących w związkach - jeśli czujesz, że ogień między Tobą a partnerem czy partnerką wygasł, poświęć czas na to, aby rozpalić go na nowo. Okoliczności będą temu sprzyjać bardziej niż kiedykolwiek indziej. 

*Źródł: https://polskatimes.pl/

Wybrane ogłoszenia

Farby pakowane po 500 ml.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Totalny hit sprzedażowy!!
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Nowość w ofercie Rozette.
Firma Milan poszukuje handlowca!!
Nowość w ofercie Mer-Plus.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Totalna nowość w marce ESCUELA!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Plextor M6 Pro z technologią PlexTurbo

    Plextor wprowadza do sprzedaży w Polsce flagowy model SSD z nowej serii M6 – Plextor M6 Pro. Napęd ten, równolegle z oprogramowaniem PlexTurbo, optymalizującym osiągi w aplikacjach użytkowych, po raz pierwszy zaprezentowano podczas tegorocznych targów Computex.

    Więcej…  
  • Rząd planuje nowe obciążenia podatkowe dla ponad 40 tys. firm.

    Ponad 40,5 tys. działających w Polsce spółek komandytowych musi się liczyć od początku przyszłego roku z dodatkowymi obciążeniami podatkowymi. Resort finansów w ramach uszczelniania systemu podatkowego i walki z optymalizacją podatkową zamierza obłożyć je 19-proc. CIT-em, co razem z podatkiem PIT od dywidendy pobieranym od wspólników złoży się na łączną daninę rzędu 34,4 proc. – To pogorszy konkurencyjność polskich przedsiębiorstw wobec zagranicznych podmiotów – uważa ekspert podatkowy TPA Poland.

    Więcej…