Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W ofercie firmy KMP PrintTechnik Polska pojawiła się nowa linia produktów ekologicznych. Dedykowane wielbicielom nowej technologii produkty projektowane i produkowane są w sposób zrównoważony, dzięki czemu są one liderem pod względem jakości i trwałości.

Etui do tabletów, telefonów i komputerów wykonane ze skóry organicznej, i zupełny hit w ofercie firmy KMP - biodegradowalne etui do najnowszych iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max - to nowość na naszym rynku. 

Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów producent gwarantuje długi cykl życia produktów, dzięki czemu wszystkie akcesoria pod marką GREENU chronią Twoje urządzenia przez lata.

- Wybierając KMP, oszczędzasz przede wszystkim zasoby, ponieważ jeden produkt wysokiej jakości zastępuje wiele produktów jednorazowego użytku. - zapewnia nas Paweł Czupryński, Prezes KMP PrintTechnik Polska. - Teraz robimy kolejny krok, dodając do naszego asortymentu nową, zieloną linię produktów: GREENU. - dodaje

Począwszy od pierwszego szkicu, firma projektuje ją tak, aby były zrównoważone i oszczędzały zasoby naturalne. W produkcji nie używa się kontrowersyjnych materiałów jak np. skóra. Zamiast tego stosowane są przyjazne dla środowiska alternatywy.

- Nasze produkty po zakończeniu użytkowania można łatwo poddać recyklingowi. Postawiliśmy sobie za cel znalezienie wytrzymałego, miłego w dotyku materiału, który nie zagraża ludziom i zwierzętom. Rezultatem jest skóra organiczna zastosowana w naszych etui do telefonów, tabletów i komputerów. - słyszymy od Prezesa Czupryńskiego.

Jak się okazuje odsetek składników odnawialnych i naturalnych wykorzystanych w linii GREENU jest wyższy niż w przypadku innych skór organicznych dostępnych na rynku. Bio barwniki tworzą modne kolory, które znakomicie pasują do najnowszych generacji iPhona, iPada i MacBooka. Dzięki skórze organicznej możemy być pewni, że zarówno nasi pracownicy, jak i klienci są bezpieczni podczas obchodzenia się z produktami.Plastyfikatory naturalne lub chemiczne poprawiają właściwości fizyczne niektórych materiałów i zwiększają ich elastyczność. Plastyfikatory przemysłowe są potencjalnie toksyczne. Dlatego w przypadku produktów GREENU stosuje się plastyfikatory oparte na eukaliptusie, który rośnie niezwykle szybko nawet na jałowej ziemi, jednocześnie czerpiąc z gleby mniej wody niż inne rośliny.

OEKO-TEX to neutralny instytut badawczy, który testuje artykuły skórzane. Standard 100 firmy OEKO-TEX potwierdza, że organiczna skóra GREENU jest produkowana w sposób etyczny i jest ekologiczna.

- Produkty GREENU projektujemy z myślą o recyklingu. Jest to jedyny sposób aby upewnić się, że będą wykorzystane w przyszłości do nowych produktów, oszczędzając w ten sposób cenne zasoby naturalne. - podsumowuje naszą rozmowę Paweł Czupryński. - W tym celu radykalnie ograniczamy użycie różnego rodzaju chemikaliów i klejów. Nasi projektanci tworzą stabilne konstrukcje produktów bez użycia tych substancji. - dodaje.

Przykładem takich produktów, które pojawiły się na rynku mogą być sportowe etui oraz pokrowce do iPad, które można bez trudu rozdzielić na poszczególne części i poddać recyklingowi. Najnowszymi produktami z linii GREENU, z których firma KMP PrintTechnik Polska jest szczególnie dumna są biodegradowalne etui do najnowszych iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max. Są wyprodukowane między innymi ze skrobi kukurydzianej i słomy. Oprócz niewątpliwych walorów ekologicznych i estetycznych, zostały zaprojektowane aby chronić telefon w najlepszy możliwy sposób.


Wybrane ogłoszenia

ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Podręczna drukarka etykiet
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Farby pakowane po 500 ml.
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
5 kolorów zabawy.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nieograniczona zabawa z kombinezonem GetDirty

    Malowanie palcami, stopami to fantastyczna zabawa pełna spontanicznych reakcji, ekspresji twórczej i nowych doświadczeń. Z jednej strony, to bezcelowe oddanie się przyjemności obcowania z farbą i papierem, czyli z nastawieniem na przeżywaniem, a nie na efekty końcowe. Z zajęć plastycznych dziecko czerpię szereg korzyści dla rozwoju ruchowego, intelektualnego i emocjonalnego. Moje dzieci uwielbiają takie zabawy, jak się to mówi? O tak! ,,Brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko". 
    Więcej…  
  • Chcesz coś ugnieść? Zrób to z marką JOVI.

    Tworzenie nie ma granic! Farbowana, warzywna masa do modelowania przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia to plastelina. Niewiele waży i ma dużą objętość i plastyczność oraz twardą konsystencję. I to o niej dziś rozmawiamy z przedstawicielkami marki JOVI.

    Więcej…