Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Kolejny miesiąc i kolejne nowości. Mimo, że jesteśmy w przeddzień końca roku kalendarzowego, nasz bieżący unboxing jest dość mocno biurowy. Oczywiście są wśród nas fanatycy i kolekcjonerzy artykułów do biura jednak czy są wśród nas tacy, którzy chcieliby dostać zaprezentowane produkty w prezencie od Mikołaja - tego nie wiemy.

Na pewno paczka, którą właśnie otworzyliśmy jest w dużej mierze dedykowana także obecnej sytuacji związanej z pandemią. Nowy asortyment marki RAPESCO zwalczający zarazki to aż 50 pozycji asortymentowych. O kilku z nich opowiadamy właśnie w naszym filmie. Nie mogło w nim także zabraknąć ciekawych gadżetów.

Zresztą zobaczcie, jak otwieraliśmy paczkę razem z reprezentantką firmy Tierra Group - Renatą Białoń.

 TEMPERÓWKA AUTOMATYCZNA PS-12-USB

Temperówka elektryczna RAPESCO USB automat Mix FOX MARKET

PS12-USB to stylowa, automatyczna temperówka z podwójnym zasilaniem (USB lub baterią), która z łatwością zapewnia szybkie i precyzyjne ostrzenie. Wyposażona w podwójny otwór, dzięki czemu pasują do niej ołówki o średnicach: 6-8 mm i 9-12 mm. Prosta do czyszczenia poprzez usunięcie tacy z wiórami i opróżnienie pojemnika na odpady. Zaprojektowana z funkcją automatycznego wyłączania, która zatrzymuje działanie po zdjęciu osłony, posiada również zabezpieczającą pokrywę na otwór. W zestawie znajdują się 2 wymienne ostrza. Produkt z 2-letnią gwarancją.

Temperówka występuje w czterech kolorach - białym, niebieskim, czarnym i różowym. 

Zobacz video:


 KLIPY DO AKT Serce/ Emo/ Tick
Samfix-Papier B2B - Klipy Klipsy i spinki archiwizacyjne - Luka Sp z o biurowe klips archiwizacyjny klipy  rapesco q-connect office products klipy biurowe Sklep Hurtownia - Artykuły biurowe i szkolne, Chemia -  Biurowi.pl
Biuro-Info Artykuły Biurowe - KlipyOgólnopolska Sieć Biuroserwisowa OSAA - artykuły biurowe, urządzenia  biurowe - ABC Papier Lublin

Kolorowe klipy do akt z zabawnym 'wycięciem'. W ofercie dostępne są 3 kolory w wersji EMO, różową wersję z serduszkiem oraz zieloną z 'ptaszkiem'. Klipy bardzo mocno trzymają i dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach.


W filmie wspominamy także o ważnych w obecnej sytuacji 'dodatkach' do nowej serii. W produkcji Dziurkacza X5-40 (dostępny w kolorach: czarny i biały) zastosowano specjalną powłokę antybakteryjną z nanosrebrem i logo GERM Savvy. Zszywacz LUNA ECO (czarny i biały) idealnie tworzący komplet ze wspomnianym dziurkaczem także posiada powłoką antybakteryjną z nanosrebrem i logo GERM Savvy. 

Rapesco opracowało tę nową gamę produktów w nowej technologii po to, aby pomóc w poprawie  higieny w każdym miejscu pracy. Powłoka antybakteryjna z nanosrebrem zabija 99% zarazków, dzięki czemu poprawia poziom higieny w szkole, w biurze i zmniejsza ryzyko infekcji. 

Jony srebra i cynku są dodawane do  tworzyw sztucznych opisanych produktów już na etapie formowania. Jony wiążą się z  bakterią i zapobiegają  rozwojowi komórek. Niektóre jony srebra niszczą ściany komórkowe i powstrzymują ich rozwój, dzięki czemu zarazki giną bez namnażania.

Germ Savvy | Rapesco Office Products PLC 

 

 


Zszywacz ECO HD-100

Zszywacz RAPESCO Eco HD-100 Heavy Duty - Dziurkacze i zszywacze  specjalistyczne - Konkret Plus Kielce

Zszywacz wyprodukowany z tworzywa sztucznego uzyskanego w procesie recyklingu. Posiada system prowadnicy i blokady papieru oraz miękki gumowy uchwyt. Zszywa 100 arkuszy o dużej gramaturze. Przeznaczony na zszywki 923/6-13 mm oraz 24/8 mm i 26/6 mm.


Zszywacz Eco Sting Ray 

AMAZON RAPESCO 1483 ECO STING RAY ZSZYWACZ Z 1 000 SZTUK ZSZYWEK 24/6 MM  (MIĘKKA BIEL) - Ceneo.pl

Zszywacz w kolorze białym w komplecie z zestawem zszywek już z powłoką antybakteryjną z nanosrebrem i logo GERM Savvy. Wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu i w pełni metalowej wewnętrznej obudowy, ECO Sting Ray łączy w sobie wysokiej jakości projekt ze zrównoważonym rozwojem. Zszywacz ładowany od góry do połowy paska, wyposażony w górną nasadkę z miękkiej gumy. Zszywa do 20 kartek.

W naszym filmie prezentujemy jeszcze więcej produktów. Je i wiele innych zaprezentowanych jest także w katalogu on-line: 

 

Kategoria: Nowe produkty - branża biurowa
Odsłony: 1145