Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Eksploatacja to tak naprawdę "temat rzeka". Drukarkę, szczególnie dziś, chyba powinien mieć już każdy we własnym domu. Urządzenia drukujące, które kiedyś stały na każdym open space w firmach, dziś z utęsknieniem czekają na powrót wszystkich pracowników. Pandemia, która dla wielu przedsiębiorstw była testem na przetrwanie, w przypadku firmy Rafcom paradoksalnie okazała się impulsem do przyspieszonych działań.

W ofercie dystrybutora i właściciela marki PRISM pojawiły się tym razem tonery do drukarek marki Canon. Polecamy rejestrację w systemie B2B firmy, aby mieć dostęp do najlepszych cen oraz promocji. Każdego miesiąca firma Rafcom rozdaje: vouchery, kupony do znanych sieci sklepów oraz inne gadżety.

Polecamy także śledzić profil firmy na FB, gdzie także pojawiają się informacje o nowościach.

Na naszym kanale na Youtube także pojawił się ostatnio wywiad z Pawłem Piórkowskim na temat zmian w firmie Rafcom w ostatnich miesiącach. Dyrektor Zarządzający także zdradza nam w nim tajemnicę sukcesu firmy. Zapraszamy do obejrzenia całej rozmowy.


 

Wybrane ogłoszenia

Kubek dla TatyKubek dla Taty
Sprzedam29,99 zł - sugerowana cena detaliczna PLN
Kubek dla każdego faceta.
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Pióro + długopis ELEGANT w etui prezentowym
PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. poszukuje handlowca.
Nowa oferta marki JOVI.
Nowa oferta marki JOVI
Zestaw WINNER. Długopis i ołówek automatyczny.
Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych ...
Kredki marki Faber - Castell
Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • To była czysta kalkulacja

    Też tak macie, że lubicie sami sobie naprawiać rzeczy? Ja mam zawsze poczucie ogromnej dumy, gdy niemożliwe staje się możliwe. Lubię dawać innym zarabiać, zwłaszcza teraz, gdy w dobie pandemii niektóre biznesy upadają. Lubię jednak też zaoszczędzić...

    Więcej…  
  • PIAP ma nowych Członków

    Agencja Reklamowa Haftkom, KINGHOFF Sp. z o.o., Pro Media Sp. z o.o. to nowe firmy Członkowskie, które zdecydowały się przystąpić do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w czwartym kwartale br.

    Więcej…