Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Eksploatacja to tak naprawdę "temat rzeka". Drukarkę, szczególnie dziś, chyba powinien mieć już każdy we własnym domu. Urządzenia drukujące, które kiedyś stały na każdym open space w firmach, dziś z utęsknieniem czekają na powrót wszystkich pracowników. Pandemia, która dla wielu przedsiębiorstw była testem na przetrwanie, w przypadku firmy Rafcom paradoksalnie okazała się impulsem do przyspieszonych działań.

W ofercie dystrybutora i właściciela marki PRISM pojawiły się tym razem tonery do drukarek marki Canon. Polecamy rejestrację w systemie B2B firmy, aby mieć dostęp do najlepszych cen oraz promocji. Każdego miesiąca firma Rafcom rozdaje: vouchery, kupony do znanych sieci sklepów oraz inne gadżety.

Polecamy także śledzić profil firmy na FB, gdzie także pojawiają się informacje o nowościach.

Na naszym kanale na Youtube także pojawił się ostatnio wywiad z Pawłem Piórkowskim na temat zmian w firmie Rafcom w ostatnich miesiącach. Dyrektor Zarządzający także zdradza nam w nim tajemnicę sukcesu firmy. Zapraszamy do obejrzenia całej rozmowy.


 

Wybrane ogłoszenia

Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Tierra Group poszukuje handlowca!
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Nowa oferta marki JOVI.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Nowe tonery do drukarek Canon.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Idealna do domowego biura.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • 19 września przypada dzień emotikona.

    19 września 1982 r. po raz pierwszy użyto emotikonki. Był to znaczek ":-)". Od tego czasu przeszły one istną rewolucję oraz doczekały się własnej piosenki. Ale przede wszystkim na całym świecie pomagają internautom wyrażać emocje, skracają czas dyskusji, ale czasem także prowadzą do nieporozumień.

    Więcej…  
  • Biuro handlowe STABILO International GmBH już w Polsce

    Zgodnie z informacją, jaka trafiła na nasz rynek z początkiem stycznia, w Polsce powstaje biuro handlowe STABILO. Na jego czele stanęła Marta Waś.

    Więcej…