Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Każda marka ma w swojej ofercie gamę klasycznych, flagowych produktów, które są powszechnie znane i przez pryzmat których definiuje się jej tożsamość. W przypadku firmy tesa®, jednym z takich flagowych produktów jest niewątpliwie taśma klejąca tesafilm®.

Pierwsza taśma biurowa tesa® weszła na rynek w 1936 roku i już wtedy dostępna była w kilku wariantach długości, szerokości a nawet koloru. Bardzo szybko znalazła zastosowanie w wielu branżach. Początkowo wykorzystywano ją głównie do uszczelniania opakowań z żywnością. Wraz z opracowaniem dyspensera jeszcze w tym samym roku, produkt stał się nie tylko bardziej uniwersalny, ale też szybszy i łatwiejszy w użyciu.

Z biegiem czasu, w odpowiedzi na oczekiwania klientów, gama produktów tesafilm® znacznie się poszerzyła. Obecnie w ofercie można znaleźć nie tylko standardową taśmę klejącą, ale też taką o wyjątkowo wysokim poziomie przejrzystości, matową – po której można pisać, dwustronną, bardzo mocną, a nawet taką z możliwością łatwego oderwania ręką. Dziś trudno wyobrazić sobie biuro bez taśmy klejącej, która pomaga zabezpieczyć przesyłkę, uratować podarty dokument, czy też oznaczyć i opisać teczki. Bez niej, o wiele trudniej byłoby zapakować wymarzony prezent czy też stworzyć kreatywną, papierową konstrukcję z dziecięcej wyobraźni. 

Nowe opakowania

Rozbudowywana przez lata, szeroka rodzina produktów, miała dotychczas dość zróżnicowany wygląd. Aby umożliwić szybkie rozeznanie się w mnogości dostępnych wariantów, tesa® postanowiła zmienić się dla klientów, wprowadzając spójny projekt opakowań dla całej serii. W ten sposób, gama produktów tesafilm® uzyskała niedawno nowy wygląd.

Nowy projekt opakowania, pozwala z łatwością zidentyfikować taśmy klejące tesa® wśród innych produktów. Ponadto, każdemu rodzajowi taśmy został przypisany jeden kolor. Dzięki temu zabiegowi oraz zastosowaniu bardzo czytelnych oznaczeń, znalezienie niezbędnej taśmy staje się niezwykle proste. Nowoczesny i minimalistyczny projekt idzie w parze z użytecznością oraz wysoką jakością produktów, do których wszyscy zdążyli się już przyzwyczaić.


Więcej na stronie: https://www.tesa.com/pl-pl 

Kategoria: Nowe produkty - branża biurowa
Odsłony: 1021