Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Każda marka ma w swojej ofercie gamę klasycznych, flagowych produktów, które są powszechnie znane i przez pryzmat których definiuje się jej tożsamość. W przypadku firmy tesa®, jednym z takich flagowych produktów jest niewątpliwie taśma klejąca tesafilm®.

Pierwsza taśma biurowa tesa® weszła na rynek w 1936 roku i już wtedy dostępna była w kilku wariantach długości, szerokości a nawet koloru. Bardzo szybko znalazła zastosowanie w wielu branżach. Początkowo wykorzystywano ją głównie do uszczelniania opakowań z żywnością. Wraz z opracowaniem dyspensera jeszcze w tym samym roku, produkt stał się nie tylko bardziej uniwersalny, ale też szybszy i łatwiejszy w użyciu.

Z biegiem czasu, w odpowiedzi na oczekiwania klientów, gama produktów tesafilm® znacznie się poszerzyła. Obecnie w ofercie można znaleźć nie tylko standardową taśmę klejącą, ale też taką o wyjątkowo wysokim poziomie przejrzystości, matową – po której można pisać, dwustronną, bardzo mocną, a nawet taką z możliwością łatwego oderwania ręką. Dziś trudno wyobrazić sobie biuro bez taśmy klejącej, która pomaga zabezpieczyć przesyłkę, uratować podarty dokument, czy też oznaczyć i opisać teczki. Bez niej, o wiele trudniej byłoby zapakować wymarzony prezent czy też stworzyć kreatywną, papierową konstrukcję z dziecięcej wyobraźni. 

Nowe opakowania

Rozbudowywana przez lata, szeroka rodzina produktów, miała dotychczas dość zróżnicowany wygląd. Aby umożliwić szybkie rozeznanie się w mnogości dostępnych wariantów, tesa® postanowiła zmienić się dla klientów, wprowadzając spójny projekt opakowań dla całej serii. W ten sposób, gama produktów tesafilm® uzyskała niedawno nowy wygląd.

Nowy projekt opakowania, pozwala z łatwością zidentyfikować taśmy klejące tesa® wśród innych produktów. Ponadto, każdemu rodzajowi taśmy został przypisany jeden kolor. Dzięki temu zabiegowi oraz zastosowaniu bardzo czytelnych oznaczeń, znalezienie niezbędnej taśmy staje się niezwykle proste. Nowoczesny i minimalistyczny projekt idzie w parze z użytecznością oraz wysoką jakością produktów, do których wszyscy zdążyli się już przyzwyczaić.


Więcej na stronie: https://www.tesa.com/pl-pl 

Wybrane ogłoszenia

Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Nowe tonery do drukarek Canon.
Polska marka artykułów czyszczących.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Farby pakowane po 500 ml.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Różne kształty, żywe kolory.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Co dzieci i dorośli powinni wiedzieć o klejeniu?

    Klej jaki jest każdy widzi. Niby zwykły produkt, ale chyba dziś nie wyobrażamy sobie bez niego życia. Z klejem do czynienia mamy od najmłodszych lat i to właśnie wtedy towarzyszy nam on każdego dnia. Nie oznacza to jednak, że pozbywamy się go z dorosłego życia. 

    Więcej…  
  • Prowadzisz firmę? KAS może wejść do Twojego domu bez zapowiedzi

    KAS czyli Krajowa Administracja Skarbowa miała być lekiem na obecne wyłudzenia i przestępstwa skarbowe. Niestety - urzędnicy, którzy dostali dużo szersze uprawnienia kontrolne wchodzą do mieszkań, posługują się podsłuchami, idą na kontrolę bez zapowiedzi. Tak przynajmniej od 1 marca br mogą czynić. Czy to kolejna dobra zmiana?

    Więcej…