Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tai Chi to system powolnych, prozdrowotnych ruchów wywodzący się z Chin, którego celem jest osiągnięcie zdrowia, medytacji i spokoju wewnętrznego. I można powiedzieć, że w ten sposób właśnie odbieramy kolekcję, która od jakiegoś czasu podbija rynek polski.

Kolor, faktura a przede wszystkim delikatność i spójność to główne cechy produktów, które już dostępne są w największych hurtowniach i sklepach papierniczo-biurowo-szkolnych. Producentem kolekcji jest polska firma z prawie 40-letnim doświadczeniem - Panta Plast z Łodzi. Wykonane z PP artykuły cechuje nie tylko bardzo wysoka jakość wykonania, ale przede wszystkim zwracający na siebie uwagę design. 

Kolekcja Tai Chi dostępna jest w 5 żywych kolorach, które pięknie ze sobą współgrają. Każdy kolor może tworzyć zestaw aż 8 niezbędnych w każdym biurze produktów. 

Tai Chi to:

Każdy z tych elementów może być wykorzystywany osobno, lub jako element pięknego zestawu. Co może w niego wejść? Zobacz poniżej wszystkie jego elementy.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

TECZKA Z RĄCZKĄ I PRZEGRODAMI PANTA PLAST A4 - TAI CHI

ALBUM PREZENTACYJNY - TAI CHI

TECZKA Z DOCISKIEM - TAI CHI

Znalezione obrazy dla zapytania kupuj teraz


TECZKA A4 Z SZEŚCIOMA PRZEGRODAMI - TAI CHI

SKOROSZYT PP Z KLIPEM

Znalezione obrazy dla zapytania kupuj teraz


KOPERTA A4 PRZEZROCZYSTA

Znalezione obrazy dla zapytania kupuj teraz


FOLDER A4

TECZKA A4 BOX 55 MM

Znalezione obrazy dla zapytania kupuj teraz


Producent/ dystrybutor:  

 

 

 

 

Kategoria: Nowe produkty - branża biurowa
Odsłony: 1440