Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Do szerokiego portfolio akcesoriów biurowych oferowanych przez firmę Polcan dołączyły klawiatury firmy Art.

Pierwsza nowość to multimedialna klawiatura Art AK-47 ze złączem USB, w kolorze czarnym, idealna do pracy biurowej na komputerze stacjonarnym. Klawiatura posiada 10 klawiszy multimedialnych, a jej zasięg sięga 10m.

Zaletą drugiej klawiatury USB o numerze katalogowym AK-46U jest prosty i tradycyjny układ klawiszy oraz wypełnienia pomiędzy nimi, dzięki czemu jest odporna na zabrudzenia. Duży przycisk Enter oraz płaski profil zapewniają komfort użytkowania. Obie klawiatury są kompatybilne z systemami Windows 98/ME/2000/XP/Vista/7. Gwarancja producenta - 24 miesiące.


Więcej informacji na temat najnowszej oferty:

https://esklep.polcan.pl/pozycja_katalogowa.php?poz=30753

https://esklep.polcan.pl/pozycja_katalogowa.php?poz=30754

Wybrane ogłoszenia

Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Podręczna drukarka etykiet
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
Totalna nowość w marce ESCUELA!
5 kolorów zabawy.
Różne kształty, żywe kolory.
Nowe tonery do drukarek Canon.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Drewno lubi metal.

    Moda na drewno nie przemija. Jest w niej umiłowanie prostoty, jest pewna nostalgia za dzieciństwem, za bezpieczeństwem i sielanką. Drewniane fotele bujane, ściany w domku, do którego podczas wakacji zabierali nas rodzice, stół, przy którym mama lepiła na święta pierogi. Napawa spokojem. Upodobał je sobie zarówno styl skandynawski, jak i rustykalny. Rozjaśnia przestrzeń i sprawia, że czujemy się w niej po prostu milej.

    Więcej…  
  • Nieograniczona zabawa z kombinezonem GetDirty

    Malowanie palcami, stopami to fantastyczna zabawa pełna spontanicznych reakcji, ekspresji twórczej i nowych doświadczeń. Z jednej strony, to bezcelowe oddanie się przyjemności obcowania z farbą i papierem, czyli z nastawieniem na przeżywaniem, a nie na efekty końcowe. Z zajęć plastycznych dziecko czerpię szereg korzyści dla rozwoju ruchowego, intelektualnego i emocjonalnego. Moje dzieci uwielbiają takie zabawy, jak się to mówi? O tak! ,,Brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko". 
    Więcej…