Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dumnie, jako jeden z najmłodszych w rodzinie, firma Panta Plast Sp. z o.o. prezentuje nowy model długopisu marki Uni-Max - MAXFLOW. Przezroczysty korpus, skuwka z ozdobnym metalowym klipem i specjalny innowacyjny tusz - to główne zalety produktu.

Produkty marki Uni-Max są w ofercie łódzkiego dystrybutora od września 2016 roku. Już wtedy Zarząd firmy zapowiadał ciągłe uzupełnianie swojej oferty w nowe modele długopisów. W miesiącu maju przyszedl czas na kolejną nowość. Długopis MaxFlow to produkt dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czarnym, niebieskim i czerwonym (w ofercie firmy Panta Plast dostępne są obecnie 2 pierwsze kolory). Posiada chwyt z antybakteryjnej gumy oraz końcówkę: 0,7 mm. Podobnie jak w innych modelach marki Uni-Max ma także tusz VISCO FLUID gwarantujący brak smug, brak rozmazywania, płynniejsze pisanie - dzięki czemu osoby leworęczne również poczują komfort pisania.

Tusz Visco-Fluid to jedna z największych zalet długopisów marki Uni-Max. Dzięki niemu produkty mogą pochwalić się:
- intensywniejszym kolorem,
- odpornością na blaknięcie,
- niską lepkością dzięki, której wydłużono linię pisania o ok. 20%,
- płynniejszym pisaniem,
- brakiem smug i kleksów.

To jednak, co jest najistotniejsze w przypadku artykułów piśmiennych, tusz użyty w modelach Uni-Max MaxFlow nie wysycha. 
Jak wygląda jego działanie prezentujemy Wam na filmie.

 

Wybrane ogłoszenia

Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Ręcznie malowane torebki.
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Nowa oferta marki JOVI.
Różne kształty, żywe kolory.
Polska marka artykułów czyszczących.
Idealna do domowego biura.
5 kolorów zabawy.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Kolorowe kredki - akcja przerosła najszczersze oczekiwania

    Akcja stworzona przez Ewę Zielińską trwa już prawie rok. Każdego dnia do naszej redakcji wpływają zapytania szkół związane z dołączeniem do zbiórki. Poniżej publikujemy najważniejsze informacje dla każdej placówki i Nauczycieli chcących dołączyć do akcji. Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią.

    Więcej…  
  • Przed Dniem Dziecka: czy zabawki są bezpieczne?

    Inspekcja Handlowa na zlecenie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów czuwa nad tym, aby zabawki były bezpieczne. W 2017 r. skontrolowała 3157 zabawek, m.in. pluszaki, lalki, układanki, pojazdy, piłki, instrumenty muzyczne, książeczki. Kontrola odbyła się u 424 przedsiębiorców z całej Polski, którzy prowadzą małe i duże sklepy oraz hurtownie.

    Więcej…