Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dziś znaczna liczba osób pracuje z domu. Nikt tego nie planował chociaż teoretycznie każdy z nas kiedyś marzył o takim komforcie pracy w piżamie z łóżka. Pamiętamy ten błogi obrazek marzeń - pachnąca kawa, przytulny fotel, spokój i mieszanie zupy na obiad co jakiś czas. Zero stania w korkach, nikt nas nie kontroluje...Do czasu :) Dziś nasz obraz nieco dewaluował. 

Pracujemy z domu i my i nasi partnerzy i (o zgrozo) nasze dzieci. Czar cudownego home office nieco pryska, gdy podczas telekonferencji wpada do pokoju nasz brzdąc, lub gdy zapominamy, że poza eleganckim uniformem "na górze", na dole poszczycić się możemy jedynie spodenkami od piżamy.

Nowa rzeczywistość jest jednak nieunikniona. Praca w domu staje się faktem. Jednak aby móc skutecznie i efektywnie pracować w domowym biurze powinno być ono w odpowiedni sposób wyposażone. Wśród najważniejszych aspektów dobrze wyposażonego biurka można wymienić w szczególności wygodne miejsce pracy, a także odpowiednie akcesoria, takie jak na przykład przyborniki.

Pod nazwą przyborniki mamy na myśli wszelkiego rodzaju szufladki na dokumenty, pojemniki na długopisy a nawet dopasowany do nich kosz na śmieci. Porządek na biurku to podstawa efektywnej pracy. A miłe otoczenie to dodatkowo większa motywacja.Zadbaj o wygodne miejsce pracy

Pamiętaj - obraz Ciebie leżącego w łóżku z laptopem sprawdza się tylko w filmach. Prawda jest taka, że leżąca pozycja do 8-godzinnego dnia pracy nie jest za dobra. Nie łódź się także, że krzesło kuchenne spełni swoją rolę. Jeśli nie przygotujesz odpowiednio swojego miejsca pracy za parę lat odczujesz to na swoim kręgosłupie. 

Aby w miejscu pracy wygodnie się pracowało przydatne jest posiadanie ergonomicznego biurka, a także wygodny fotel. Z całą pewnością fotele można uznać za podstawowy element każdego biura, ponieważ spędza się w nich większość swojego czasu. Dlatego ważne jest, aby był on wygodny i wygodnie się w nich siedziało. Na pewno zwiększy to Twój komfort, a także niezaprzeczalnie Twoją efektywność. Istotne jest także posiadanie odpowiedniego biurka, które jest przestronne i zawiera dużo miejsca, przeznaczonego zarówno na pracę, jak i na przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów. 

Akcesoria biurowe

Podczas pracy w biurze niezbędne jest również posiadanie różnego rodzaju akcesoriów/ gadżetów, które sprawiają, że praca przebiega w sposób dużo bardziej efektywny, zorganizowany oraz skuteczny. Akcesoria takie mogą wspomóc organizację pracy na biurku, a także utrzymać porządek wokół swojego stanowiska pracy. Mimo tego, że obecnie w czasie pracy najczęściej korzysta się z komputera to warto również posiadać akcesoria, które ułatwiają pracę w formie stacjonarnej. Wśród nich można w szczególności wymienić produkty takie jak:

Przydatnym elementem okazać się mogą także tablice na ścianę oraz niewielka drukarka a czasem i niszczarka

Nie żałuj na wyposażenie swojego stanowiska. Nowa rzeczywistość jeszcze pozostanie z nami przez jakiś czas. Pamiętaj na Covid już są szczepionki, na bolący kręgosłup już nie. 

Kategoria: Aktualności - branża biurowa
Odsłony: 2698