Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zapewne wielu z naszych Czytelników zauważyło, że handel w tym roku wyjątkowo szybko przypomniał sobie o zbliżających się Świętach. W sieciach handlowych pojawiły się choinki, firmy co raz częściej pytają się o prezenty dla pracowników. Nie inaczej dzieje się w firmie LAMBDA, która w związku ze zbliżającym się grudniem wprowadziła promocję z typowo pięknych świątecznym upominkiem.

- Rok 2016 to wyjątkowy czas dla naszej firmy, gdyż związany jest z jubileuszem 25-lecia jej działalności - mówi Monika Bąk, Kierownik Działu Marketingu w LAMBDA  Sp. z o.o. - Każdego miesiąca wraz z naszymi klientami staramy się jak najciekawiej urozmaicać codzienne zakupy nagradzając naszych klientów adekwatnymi do danego miesiąca prezentami. - dodaje.

Połowa listopada i początek grudnia to czas, gdy powoli zbliżamy się do najbardziej wyczekiwanych świąt w roku -  Świąt Bożego Narodzenia. To właśnie one były inspiracją do kolejnej akcji promocyjnej. Tym razem firma LAMBDA chcąc umilić zakupy wszystkim użytkownikom tuszy i tonerów sygnowanych logiem polskiego producenta za zamówienie o wartości minimum 500 zł obdarowuje ich pięknym porcelanowym kubkiem o pojemności 350 ml.

Akcja trwa do 9 grudnia lub do wyczerpania zapasów magazynowych, więc zapraszamy do zakupów.

Kategoria: Aktualności - branża biurowa
Odsłony: 2027