Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Przez kolejne 6 tygodni firma Panta Plast zasypie swoich klientów informacjami promocyjnymi. Maraton cenowy, który zorganizował producent z Łodzi startuje już 7 listopada i obejmuje liczną grupę produktów.

- To kontynuacja naszej akcji, która została bardzo dobrze przyjęta przez naszych klientów. Pragnę jednak przypomnieć, że ma ona na celu zaoferowanie wyjątkowych cen flagowej grupy produktów firmy Panta Plast. - mówi Łukasz Komorowski, Dyrektor Handlowy w Panta Plast. - Każda firma, która już z nami współpracuje w każdy piątek po godzinie 12:00 będzie otrzymywała specjalną informację na temat asortymentu, który przez zaledwie kilka kolejnych dni objęty będzie wyjątkową promocją - zaznacza. 

Jak dowiadujemy się z rozmowy pierwsza informacja dotrze do klientów już 7 listopada. Kolejne przygotowane będą na 14, 21 oraz 28.11 a następnie 5 i 12 grudnia 2016 roku. Grupy asortymentowe objęte akcją trzymane są w ścisłej tajemnicy ale wiemy już dziś, że ich ceny zaskoczą niejednego klienta. 

- Maraton cenowy to nie akcja otwarta dla każdego - zaznacza Karolina Krzysztofik, Specjalista ds Marketingu w firmie Panta Plast - Poprzez bardzo wysokie upusty chcemy wyróżniać firmy, które już z nami współpracują. Oczywiście w przyszłości mamy w planach kolejne tego typu akcje, więc zapraszamy nowych odbiorców do kontaktu z nami - dodaje. 

Wraz z nową promocją związana jest duża kampania informacyjna przede wszystkim skoncentrowana na mediach internetowych. Szybkość akcji wymaga szybkich nośników informacyjnych, stąd decyzja p konkretnych działaniach w internecie. 

- Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i wpisywania się do newslettera, co zapewni naszym odbiorcom jak najszybszą wiedzę o naszych akcjach bieżących i planowanych. Polecamy także śledzenie naszego profilu na facebook'u gdzie na bieżąco komunikujemy się z naszymi fanami - podkreśla Karolina Krzysztofik.

Wybrane ogłoszenia

Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Nowa oferta marki JOVI
Podręczna drukarka etykiet
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
Różne kształty, żywe kolory.
5 kolorów zabawy.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Świętuj 25 lat Polcan. Darmowa dostawa - regulamin

  Urodziny nadal trwają! Tak jak zapowiadaliśmy, w związku z jubileuszem 25 lat działalności firmy POLCAN, niemalże każdego dnia informujemy was o kolejnych akcjach dystrybutora materiałów eksploatacyjnych marki ASARTO. Tym razem okazja dotyczy darmowej przesyłki.

   

  Więcej…  
 • “Hello tomorrow” – czyli przyszłość branży papierniczo- szkolno-biurowej

  Na ośmiu poziomach hal targów Paperworld we Frankfurcie nad Menem ponad 1500 wystawców z całego świata zaprezentuje artykuły do wyposażenia nowoczesnego biura, akcesoria papiernicze i piśmiennicze. Dla wszystkich tych firm, targi Paperworld są najważniejszym miejscem spotkania branży papierniczo-biurowo- szkolnej. Jest to miejsce, gdzie prezentowane są nowości oraz innowacje na kolejny sezon handlowy. „Dynamika światowej gospodarki oraz przemiany na rynku pracy dotykają także branży biurowo-szkolnej. Paperworld pokazuje, że przedsiębiorcy sięgają po rozwiązania będące odpowiedzią na te zmiany”, mówił Michael Reichhold, dyrektor targów Paperworld. Oferta zaprezentowana podczas Paperworld będzie złożona z bardzo szerokiego asortymentu produktów, który będzie rozmieszczony na edycji 2017 w innym układzie hal niż dotychczas.

  Więcej…