Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dokładnie 2 listopada 2016 roku ruszyła wielka jesienna promocja organizowana przez firmę Smart Digital Media - dystrybutora materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących marki INKDIGO

To już kolejna akcja w tym rok obecnie skoncentrowana na tematyce podróżniczej. Nie jest to jednak typowa akcja gwarantująca wyjazd w odległe zakątki świata w zamian za określony poziom zakupów. Jak informuje Daniel Paciorek, Business Development Manager w Smart Digital Media, klient we współpracy z firmą zawsze sam dokonuje wyboru co otrzyma w zamian za zamówienia.

- Nie poprzestajemy w swoich działaniach dlatego po raz kolejny nagradzamy naszych klientów za wybór marki INKDIGO oraz lojalność - informuje nas Daniel Paciorek. - Tym razem promujemy zakupy materiałów eksploatacyjnych produktami, które sami wskazali nasi klienci. Staramy się nie narzucać nagród, gdyż sygnały z rynku wskazują na to, że nasza branża zbyt często styka się ograniczonym wyborem bonusów zakupowych. - dodaje.

Akcja, która obecnie trwa, gwarantuje klientom wybór produktów idealnych na jesienno-zimowe wakacje. Wśród nagród nie brakuje voucherów kwotowych do zrealizowanie w biurze podróży ITAKA lub TRAVELIST. Dla wielbicieli nowych technologii firma przygotowała do wyboru drony, konsole, telewizory, laptopy oraz telefony. 

Szczegóły akcji dostępne są na stronie: http://www.inkdigo.pl 

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta marki JOVI
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Ręcznie malowane torebki.
Polska marka artykułów czyszczących.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Piotr Bieliński finalistą 13. edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku

    Współzałożyciel i prezes Action S.A., spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie został laureatem 13. edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku. Decyzję o przyznaniu wyróżnienia podjęło Jury pod przewodnictwem Jerzego Koźmińskiego, które działa niezależnie od firmy doradczej EY – organizatora konkursu.

    Więcej…  
  • 75 rocznica Batmana

    Trwają obchody 75-lecia Batmana, jednego z najbardziej znanych superbohaterów wszechczasów. Specjalnie z tej okazji zostało zaprojektowane rocznicowe logo postaci.

    Więcej…