Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Mamy to! Za kilka dni Dzień Kobiet! A co Panie kochają najbardziej? Oczywiście diamenty :)

Nie o nich jednak będzie mowa. Nie każdego Pana stać na tak drogocenne prezenty. Warto więc pójść za innymi potrzebami. Słodycze to według statystyk kolejny prezent, z którego kobieta ucieszy się zawsze. Tym tokiem myślenia poszli właśnie twórcy kolejnej akcji promocyjnej z firmy RAFCOM

Od 05.03 do 8.03.2021 zorganizowana została promocja z okazji Dnia Kobiet. Klienci dokonujący zakupu Prism mogą otrzymać praliny Ferrero Rocher.

Po więcej szczegółów zapraszamy do działu aktualności na stronie www.rafcom.waw.pl, a wszystkim Paniom już dziś życzymy słodkiego, zdrowego, bogatego i pełnego miłości życia.


 REKLAMA

Biuro i firma - porównaj ceny

Wybrane ogłoszenia

Tierra Group poszukuje handlowca!
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Polska marka artykułów czyszczących.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Kolor, zabawa i wysoka jakość
Nowa oferta marki JOVI
Podręczna drukarka etykiet

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Activejet…I powiało chłodem!

    Lato w pełni. W Polsce na dobre już zadomowiły się tropikalne upały – temperatura niejednokrotnie sięga powyżej 30 stopni. Jednak to, co tak bardzo kochamy podczas egzotycznych wakacyjnych eskapad – niekoniecznie służy nam na co dzień. Kilka godzin spędzonych w pomieszczeniu niewyposażonym w klimatyzację może poważnie dać się nam we znaki. Na pomoc przychodzi Activejet! W ofercie marki właśnie pojawiła się zupełna nowość – dwie linie wentylatorów Regular i Selected, które skutecznie ochłodzą Cię nawet w najgorętsze dni.

    Więcej…  
  • Dzielenie sprawia, że się rozwijamy

    #NajlepiejzJOVI - pod tym hasłem kryje się aktywność marki JOVI na rynku polskim. Nowa era, nowe produkty, nowe możliwości... Co jeszcze? Zobacz poniżej!

    Więcej…