Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Mamy to! Za kilka dni Dzień Kobiet! A co Panie kochają najbardziej? Oczywiście diamenty :)

Nie o nich jednak będzie mowa. Nie każdego Pana stać na tak drogocenne prezenty. Warto więc pójść za innymi potrzebami. Słodycze to według statystyk kolejny prezent, z którego kobieta ucieszy się zawsze. Tym tokiem myślenia poszli właśnie twórcy kolejnej akcji promocyjnej z firmy RAFCOM

Od 05.03 do 8.03.2021 zorganizowana została promocja z okazji Dnia Kobiet. Klienci dokonujący zakupu Prism mogą otrzymać praliny Ferrero Rocher.

Po więcej szczegółów zapraszamy do działu aktualności na stronie www.rafcom.waw.pl, a wszystkim Paniom już dziś życzymy słodkiego, zdrowego, bogatego i pełnego miłości życia.


 REKLAMA

Biuro i firma - porównaj ceny

Wybrane ogłoszenia

Genialna książka dla dziewczynek.
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Dostępny w 7 kolorach.
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Nowość w ofercie Rafcom.
Idealne dla domowych artystów.
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Z naklejkami Kredki dwustronnne
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • tesa ecoLogo? ? przyjazne środowisku produkty, najwyższa jakość klejenia

    Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej w społeczeństwie, coraz więcej osób podejmuje kroki w kierunku zmniejszenia swojego negatywnego wpływu na środowisko. Segregacja odpadów, rezygnacja ze zbędnych plastików, kupowanie lokalnie produkowanej żywności ? każdy we własnym zakresie stara się poprawić stan środowiska. W parze z wysiłkiem indywidualnych osób, coraz częściej idą działania firm, które zaczynają wdrażać bardziej pro-ekologiczne rozwiązania.

    Więcej…  
  • Finał programu motywacyjnego - Zwiedzaj z Rozette!

    Jeszcze tylko do 31 maja 2022 roku można dołączyć do akcji promocyjnej firmy ROZETTE. Wystarczy 25.000 punktów, aby wraz z całym zespołem firmy z Łowicza odwiedzić stolicę Holandii.

    Więcej…