Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Kup Prism i odbierz Power Bank ADATA za 1 zł - pod tym hasłem ruszyła kolejna akcja firmy Rafcom

Z samym początkiem kwietnia na stronach producenta i dystrybutora takich marek jak: Prism, Cleverton, Lenovo i wielu innych pojawiła się informacja o kolejnej promocji. Tym razem zakupy tuszów i tonerów marki PRISM nagradzane są Power Bankiem ADATA za 1 zł. Akcja trwa od 02.04.2021 i zakończy się 30.04.21 r. lub gdy wyczerpią się zapasy prezentów.

Na bieżąco podwarszawska firma w swoim dziale AKTUALNOŚCI na stronie internetowej informuje o kolejnych ważnych wydarzeniach. Rekomendujemy śledzenie firmy na Facebook'u, aby na bieżąco być informowanym o kolejnych akcjach.

A teraz zapraszamy do promocji, w której do zdobycia jest ADATA PV120 POWER BANK 5100mAh USB 5V/2.1A w kolorze czarnym.

 


Wybrane ogłoszenia

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Polska marka artykułów czyszczących.
Nowość w ofercie Mer-Plus.
Nowość w ofercie Rafcom.
Nowa oferta marki JOVI.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Nowa oferta marki JOVI
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
5 kolorów zabawy.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Młodość ma swoje prawa… nawet na zakupach

    Jak wynika z badania „Quo vadis polski konsumencie” przeprowadzonego na zlecenie Agencji Freebee, młodość rządzi się swoimi prawami – również w obszarze robienia zakupów. Kierując swoją ofertę do nabywców poniżej 24 roku życia warto zatem dokładnie przyjrzeć się ich zachowaniom i dostosować się do specyfiki ich działań, gdyż motywacje nabywcze jakie nimi kierują, są odmienne od motywacji pozostałych grup konsumentów. Jaka jest zatem specyfika zachowań zakupowych młodych oraz co kieruje nimi podczas dokonywania zakupów czy wyboru sklepu?

    Więcej…  
  • Każdy może zostać paleontologiem z Hatchimals Surprise

    Spin Master oddał w ręce dzieci wyjątkowe stworzenia, kryjące się w skorupce jaja i dopiero prawidłowo pielęgnowane mogą się wykluć. Takie niezwykłe narodziny odbyły się podczas konferencji Hatchimals Surprise we wnętrzach Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii PAN w Warszawie.

    Więcej…