Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

10 marca 2015 roku, w warszawskiej restauracji LIF odbyła się konferencja prasowa inaugurująca premierę dwóch nowych urządzeń skanujących marki Fujitsu. W spotkaniu uczestniczyła także nasza redakcja, która bacznie przyjrzała się nowym skanerom.

Skaner sieciowy Fujitsu N7100 oraz Skaner dokumentowy Fujitsu fi-6400 to 2 nowe urządzenia skierowane do 2 różnych segmentów rynku.

Fujitsu N7100 został wyposażony w ulepszone procesory, które przyspieszają przetwarzanie obrazu aż dziesięciokrotnie w porównaniu do poprzedniego modelu - N1800. W rezultacie podgląd rejestrowanych dokumentów jest niemal natychmiastowy, bez kolejkowania.

Nowe urządzenie skanuje dokumenty z podajnika z prędkością 25 stron na minutę (A4, kolor, dwustronnie, 300 dpi / 50 obrazów na minutę) i jest w stanie natychmiast przetwarzać surowe obrazy na jakościowe dane, eliminując opóźnienia przetwarzania obrazu, które są zmorą wielu skanerów sieciowych na rynku. W ten sposób całkowity czas potrzebny do rejestracji informacji skraca się o około 50 procent, co stawia Fujitsu N7100 na pozycji lidera w swojej klasie.

System aktywnego podawania papieru

Skaner N7100 wyposażony jest w całkowicie nowy, aktywny układ podawania papieru oparty na technologii „Roller Brake”, stworzonej przez Fujitsu. System spotykany w innych modelach wysokiej klasy został dostosowany do wymagań skanera dla grup roboczych i pozwala na skuteczne rozdzielanie arkuszy w zbiorach niejednorodnych dokumentów o gramaturze od 40 do 209 g/m2, a nawet kart plastikowych.


 

Na zdjęciu od lewej: Klaus Schulz - PFU Imaging Solutions Europe LTD, Szymon Solnica - Monday PR,

Daria Kostera - scann.R, Katarzyna Chentko - PFU Imaging Solutions Europe LTD,

 Sabine Holocher - PR Specialist EMEA PFU Imaging Solutions Europe LTD


Stworzony, aby skutecznie wspierać procesy biznesowe

Skaner oferuje najbardziej zaawansowane możliwości oprogramowania PaperStream spośród całej gamy modeli Fujitsu z serii fi, które są przeznaczone do szybkiego przetwarzania obrazu i poprawiania jego jakości. Oferuje też dwa gniazda USB dla urządzeń peryferyjnych takich jak klawiatura, a dzięki zestawowi narzędzi dla programistów może również obsługiwać urządzenia takie jak czytniki kart dostępu. „Popyt na skanery sieciowe rośnie” — powiedział Mike Nelson, Vice President, PFU Imaging Solutions Europe Ltd., spółka zależna Fujitsu.

- Fujitsu N7100 został zbudowany na sukcesie i sprawdzonej koncepcji modelu N1800, oferując doskonałe usprawnienia dla firm każdej wielkości, a także instytucji państwowych. Jednym naciśnięciem przycisku użytkownicy mogą od razu zeskanować, zapisać i przesłać dane, bez korzystania z komputera. A dzięki znacznie zwiększonej szybkości przetwarzania oferowanej przez N7100 unikną zbędnego oczekiwania — wyjaśnia Klaus Schulz, Manager Product Marketing EMEA w PFU Imaging Solutions Europe Ltd.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Biorąc pod uwagę fakt, że skaner jest udostępniany w środowisku grupy roboczej dla wielu pracowników, N7100 oferuje funkcje zabezpieczeń, takie jak uwierzytelnianie logowaniem, szyfrowanie, automatyczne usuwanie tymczasowych danych dokumentów i bezpieczne inicjowanie, które nie pozostawiają żadnych śladów wcześniejszych danych. Skaner sieciowy dostarczany jest z oprogramowaniem Network Scanner Admin oraz Scanner Central Admin Console do scentralizowanego zarządzania. Pozwala ono administratorom na dostęp do poszczególnych skanerów sieciowych lub połączenie się z centralnym serwerem w celu skonfigurowania i zarządzania wszystkimi skanerami N7100 w sieci jednocześnie.

Skaner będzie dostępny u partnerów handlowych Fujitsu począwszy od kwietnia 2015 r.

Rekomendowana cena detaliczna wynosi 2.149 $ (1.650 €, 1.249 £) plus VAT.

Kolejną nowością jest skaner Fujitsu fi-6400 który oferuje nowym grupom użytkowników technologię najwyższej klasy w przystępnej cenie. Wyposażony w kompleksowe rozwiązania i oprogramowanie do środowiska produkcyjnego średniej wielkości, jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw, umożliwiając wprowadzenie scentralizowanego systemu digitalizacji dokumentów. Większe firmy mogą wykorzystać skaner Fujitsu fi-6400 do rozproszonego skanowania w oddziałach. Skaner fi-6400 zwiększa wydajność skanowania, rejestrując obraz nawet z prędkością 100 arkuszy na minutę (A4, kolor, dwustronnie, 300 dpi) i wyposażony jest w automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 500 arkuszy, z obsługą formatów do rozmiaru A3.

Klaus Schulz, Manager, Product Marketing EMEA, PFU Imaging Solutions Europe Limited

- Zarządzanie dokumentami i zapotrzebowanie na profesjonalne rozwiązania do skanowania nie ograniczają się już wyłącznie do dużych przedsiębiorstw — mówił podczas konferencji Klaus Schulz, Manager Product Marketing EMEA w PFU Imaging Solutions Europe Ltd. - Dzięki skanerowi dokumentowemu Fujitsu fi-6400 oferujemy małym i średnim firmom technologię klasy korporacyjnej w rozsądnej cenie.

Digitalizacja rozmaitych typów dokumentów

fi-6400 jest uniwersalnym, wysokowydajnym urządzeniem skanującym, zaprojektowanym do przetwarzania dokumentów i zamiany wersji papierowej na użyteczne dane elektroniczne, by usprawniać zarządzanie procesami biznesowymi i automatyzację. Skaner może digitalizować różne typy dokumentów, od delikatnych paragonów po grube dokumenty (20-209 g/m2) i przyjmuje materiały o rozmiarach od A7 do A3. Jego niezawodna funkcja ochrony papieru minimalizuje ryzyko uszkodzenia dokumentów, nawet podczas wysokiej prędkości skanowania. Dzięki gotowości do skanowania w czasie krótszym niż 15 sekund, fi-6400 jeszcze bardziej zwiększa produktywność.

Maksymalna wydajność dla pracowników

Skaner został zaprojektowany z myślą o ergonomii: jego przedni mechanizm podawania papieru i zwarta konstrukcja o małej wysokości zapewniają łatwą obsługę podczas podawania papieru i wyjmowania zeskanowanych dokumentów. Całe rozwiązanie skanujące jest zoptymalizowane pod kątem zapewnienia najwyższej jakości obrazu, dzięki sprzętowi wysokiej klasy i oprogramowaniu. Skutkuje to mniejszą liczbą błędów oraz bardziej efektywnym przetwarzaniem i rozpoznawaniem znaków, a zarazem skraca czas obsługi, co oznacza bardziej wydajną pracę.

Zaprojektowany do łatwej integracji 

Skaner Fujitsu fi-6400 bezproblemowo integruje się z istniejącym środowiskiem skanującym urządzeń Fujitsu z serii fi. Jest dostarczany wraz z całym pakietem oprogramowania: PaperStream IP do przetwarzania i ulepszania obrazu, PaperStream Capture do optymalnego skanowania pakietów dokumentów i Scanner Central Admin do sprawnego administrowania wieloma skanerami. Identyczne interfejsy i te same materiały eksploatacyjne w wielu modelach zmniejszają ogólne koszty utrzymania.

Skaner będzie dostępny u partnerów handlowych Fujitsu począwszy od marca 2015 r.

Rekomendowana cena detaliczna to 11 395 $ (7 998 €, 6 495 £) plus VAT

 Sprzedaż skanerów na świecie. Top 15.

 

Wybrane ogłoszenia

Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Farby pakowane po 500 ml.
Ręcznie malowane torebki.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Nowa oferta marki JOVI
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Targi Gwiazdka 2014 z firmą Abro

    10 października 2014 roku w podwarszawskiej Zielonce w hotelu Trylogia odbyła się kolejna edycja corocznych targów organizowanych przez hurtownię ABRO. Zapraszamy do obejrzenia reportażu z minionego spotkania.

    Więcej…  
  • Możesz pomóc zwiększać zyski i pozyskiwać najlepszych specjalistów

    Nowoczesne, odpowiednio zaaranżowane biuro jest wizytówką firmy w oczach klientów i pracowników. Może wpływać na jej wyniki – podnosząc efektywność pracy  i pomagać w rekrutowaniu najlepszych specjalistów, dla których wygląd miejsca pracy bywa równie ważny jak zarobki czy perspektywy rozwoju. Najciekawszych i najbardziej kreatywnych przestrzeni biurowych szuka CBRE w drugiej edycji konkursu Office Superstar 2018.

    Więcej…