Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów

Subskrypcja

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Tusz ActiveJet AH-703BR odniósł podwójny sukces w teście jakości i wydajności „PC World”. Został uznany za najbardziej wydajny na rynku. Dodatkowo, przyznano mu tytuł „Najlepszego Zakupu”. Wszystkie produkty biorące udział w badaniu zostały wnikliwie przetestowane przez niezależnych ekspertów.

Redakcja „PC World” poddała testom aż 12 modeli alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do jednych z najbardziej popularnych na rynku drukarek marki Brother i HP. ActiveJet AH-703BR do urządzenia drukującego HP zdobył uznanie za wydruk największej liczby stron przy najniższym nakładzie pieniężnym (tylko 5 groszy za stronę) oraz za powtarzalność wydruku. Co więcej, przejrzyste oznaczenia opakowania, a także dołączona instrukcja instalacji umożliwiły szybką i bezproblemową pracę z produktem. Tym samym model ten został zwycięzcą rankingu.

- ActiveJet jest jedną z najlepszych marek tuszów na rynku, dlatego odnosimy sukcesy w testach branżowych. Dbamy o jakość naszych produktów i utrzymujemy ją na bardzo wysokim poziomie. Mamy ambicję, aby wciąż pracować nad jej ulepszeniem. Zadowolenie użytkowników jest dla nas największą satysfakcją, a liczne nagrody dowodzą, że ActiveJet to naprawdę „najlepszy zakup” w swojej kategorii – komentuje Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Marki w ACTION S.A., będącej właścicielem marki ActiveJet. 

 

Wybrane ogłoszenia

100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Nowa oferta marki JOVI.
Nowa oferta marki JOVI
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Różne kształty, żywe kolory.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
5 kolorów zabawy.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Nowe tonery do drukarek Canon.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Idziemy na wagary!!

    Dzień wagarowicza przypada zawsze na 21 marca. Data ta nie została jednak wybrana przypadkowo. W ten dzień świętujemy koniec zimy, żegnając się z nieprzyjemnymi warunkami atmosferycznymi i witamy nową porę roku - wiosnę. Dla młodych ludzi jest to szczególny powód do radości. Dlatego też wielu z nich decyduje się opuścić szkolne mury i spędzić ten dzień na łonie natury. 

    Więcej…  
  • Totalne wyklejanie w Tadeo Trading

    Uzyskanie wytrzymałego połączenia powierzchni dwóch ciał stałych bez użycia kleju jest w zwykłych warunkach raczej niemożliwe. Stąd właśnie umysł ludzki tysiące lat temu wymyślił różnego rodzaju lepiszcza pozwalające mu na złączenie materiałów codziennego użytku. Czy jednak Drogi Czytelniku zastanawiałeś się jak zaczęła się historia kleju zanim otrzymaliśmy produkt dziś dobrze nam znany? Powróćmy jakieś 4000 l.p.n.e.

    Więcej…