Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Rodzina WorkForce AM-C zdobyła pięć gwiazdek DataMaster Lab za produktywność i wkład w zrównoważony rozwój

Firma Epson otrzymała pięć gwiazdek w testach DataMaster. Przodujące laboratorium testujące drukarki biurowe przyznało to wyróżnienie dla serii kolorowych, wielofunkcyjnych, biznesowych drukarek atramentowych AM-C A3.

Testerzy DataMaster stwierdzili, że są to: „po prostu najwydajniejsze drukarki atramentowe, jakie kiedykolwiek testowaliśmy — tak pod kątem druku dwustronnego, jak funkcji skanowania i  zszywania.. Urządzenia te są wydajniejsze od wielu konkurencyjnych urządzeń laserowych z wyższej półki”.Seria została też wyróżniona za „wzorowe certyfikaty eko”, a w testach potwierdzono, że „urządzenia pobierają podczas drukowania zaledwie 115 Wat energii”.

DataMaster zwróciło też uwagę na sporadyczną konieczność wymiany materiałów eksploatacyjnych i jest zdania, że w porównaniu z tonerową konkurencją [1]oznacza to o połowę mniej wezwań serwisowych. To dodatkowo ogranicza wpływ na środowisko.

Robert Reszkowski z Epson tak skomentował te opinię: „Uznanie ze strony tak prestiżowego i niezależnego testera, jakim jest DataMaster, jest wspaniałą nagrodą za wysiłek, jaki włożyliśmy w zaprojektowanie urządzeń, które są nie tylko wydajne, ale też idą ścieżką zrównoważonego rozwoju w branży druku. Jesteśmy zaszczyceni tym wyróżnieniem”.

Seria Epson AM-C obejmuje wyposażone w stałą głowicę, biznesowe drukarki atramentowe o szybkości od 40 do 60 str./min z technologią drukowania bez użycia ciepła Epson Heat-Free. Urządzenia trafiły do sprzedaży w ubiegłym roku, uzupełniając lukę w ofercie produktów biznesowych Epson formatu A3.

Oferują wysoką jakość i liczne funkcje wsparcia, takie jak zarządzane usługi druku czy zdalny serwis. Są niezawodne i zrównoważone i nie wymagają obsługi serwisowej.


 


[1][1] 1 Prognoza DataMaster oparta na znormalizowanych miesięcznych wolumenach druku i danych opublikowanych na temat materiałów eksploatacyjnych w ciągu ostatnich pięciu lat

 


REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Kredki w tubie od OXFORD
W kolorze czarnym.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Zestaw 120 sztuk.
Akcesoria do tablic suchościeralnych
Dostępne w ramie aluminiowej
Poszukiwany handlowiec!
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Fluo marki Main Paper
Tablice suchościeralne magnetyczne

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • ?Wiosną nagrody rosną?

  Z początkiem kwietnia, aż do ostatniego dnia tego miesiąca trwa wiosenna promocja Asarto. Każdy klient, który zrobi obrót zakupowy na określoną kwotę, otrzyma za symboliczną złotówkę wyjątkową nagrodę. Jaką? O tym w regulaminie.

  Więcej…  
 • Wyprawka szkolna - ostatni dzwonek na zakupy!

  • Podręczniki, zeszyty, wybór szkolnego plecaka, fotela czy biurka? To ostatni moment na zakupy przed pierwszym dzwonkiem.
  • Rodzicu, opiekunie! Pamiętaj, że masz różne prawa gdy kupujesz online i w sklepie stacjonarnym. Jeśli produkt ma wadę ? skorzystaj z prawa do reklamacji. Dotyczy ono również towarów używanych np. podręczników zakupionych w księgarni, antykwariacie czy komisie.
  • Nie kieruj się wyłącznie walorami estetycznymi czy ceną. Zwróć uwagę na kwestie zapewniające dziecku wygodę, bezpieczeństwo i zdrowy kręgosłup.
   Więcej…