Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".

Polecamy

Różne kształty, żywe kolory.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W czasach pandemii wiele osób zmieniło pracę na zdalną lub jeżeli było to możliwe - pracodawcy umożliwili pracownikom możliwość wykonywania swoich zadań z domów. Teraz wiele osób w domach stara się zorganizować sobie odpowiednie miejsce pracy - co jest ważne i potrzebne do twojego domowego biura?

Miejsce i podejście do pracy - co jest ważne?

Decydując się na pracę w domu, warto skorzystać ze sprawdzonych podejść do tego tematu. Osoba pozostająca w swoim mieszkaniu może łatwo rozpraszać się swoim otoczeniem lub na przykład obowiązkami, które teraz są “pod ręką”. Często również trudno odpowiednio zmotywować się do pracy z taką samą wydajnością, jak odbywało się to w biurze, gdzie panowała ogólna atmosfera pracy. Tam każdy zajmował się swoimi firmowymi obowiązkami, w domu prawdopodobnie będziesz w tym sam, a jeśli będą tam również domownicy, mogą łatwo wybijać cię z twoich zadań. Właśnie dlatego postaraj się jak najbardziej przenieść się mentalnie w realia biurowe. Przede wszystkim zorganizuj sobie miejsce, do którego będziesz siadał tylko na czas pracy. Najlepiej, aby było to osobne pomieszczenie, ale jeżeli nie masz takich możliwości - może to być po prostu kąt pokoju z biurkiem. Siadając na przykład do komputera zawsze przygotuj się tak, jakbyś wchodził do biura. Najlepiej aby o tej samej godzinie co zawsze wstać, umyć się, zjeść śniadanie, ubrać się jak do biura i dopiero przygotowany usiąść w miejsce pracy. Taki ceremoniał znacząco może pomóc ci mentalnie nastroić się do pracy oraz uzyskać zrozumienie ze strony innych domowników.

Odpowiedni sprzęt to konieczność

Ważne jest aby sprzęt, z którego będziesz korzystał nie utrudniał ci pracy tylko w niej pomagał. Bardzo często osoby pracujące na komputerach zdalnie otrzymają laptopa ze swojej firmy, ale zorganizowanie całego osprzętu należy już do osoby pracującej. Jeśli twoja praca opiera się na korzystaniu z komputera - zapewnij sobie odpowiedni fotel oraz biurko. Jeżeli takich nie posiadasz zawsze możesz niewielkim kosztem pozyskać takie meble online. To samo dotyczy wszelkich sprzętów biurowych takich jak drukarki, skanery i tonery do drukarek - Allegro.pl - łatwo znajdziesz tam takie produkty w okazyjnych cenach. Pamiętaj o zapewnieniu sobie także odpowiedniego oświetlenia. W pracowniach komputerowych już na etapie projektowania miejsca pracy dopasowywane jest odpowiednie oświetlenie - zarówno z sufitu, jak i z lampki przy biurkach oraz uwzględniane jest oświetlenie z za okna. Ważny jest kierunek, temperatura i siła oświetlenia. Warto zainwestować trochę czasu i finansów w takie przygotowania, aby praca w domu była możliwie najbardziej wydajna i przyjemna.


Wybrane ogłoszenia

Wesołe hitowe emotikonkiWesołe hitowe emotikonki
Sprzedam22 (sugerowana cena detaliczna) PLN
Hitowe Emotikonki to obecnie najprzyjemniejszy pre ...
Elegancki prezent dla Niej i dla Niego.
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Pióro + długopis MASTER SOFT w opakowaniu ES
Elegancka kolekcja do biura i szkoły.
Pióro + długopis ELEGANT w etui prezentowym ES
Osłona ochronna antywirusowa MemoBe do biura i skl ...
Szeroka oferta torebek na Boże Narodzenie.
Idealny dla kobiety.
Pakowane w eleganckie pudełko.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • II Panel Dyskusyjny Biuro Plus - videorelacja

    To była zażyła dyskusja nad przyszłością branży PBS. W otoczenia najważniejszych graczy, pod bacznym okiem naszej kamery toczyły się rozmowy nad problemami, zmianami, z którymi musi zmierzyć się każdy przedsiębiorca. Kilka godzin wymiany zdań, znalezienie wspólnego punktu zaczepienia oraz sugestie, w którym kierunku powinien zmierzać rynek. Pod patronatem Grupy Biuro Plus, już po raz drugi spotkaliśmy się na panelu dyskusyjnym tym razem pod Warszawą.

    Więcej…  
  • Zarejestruj się i zyskaj do 2% rabatu!!

    Właśnie ruszyła kolejna duża promocja w firmie ACTION - „Bonus Program”. Dzięki niej można odebrać do 2% rabatu na produkty dostępne w ACTION przy zakupie produktów marek własnych: Activejet, Actis, Actina, Tuckano, Sam Clear.

    Więcej…