Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tym sposobem powoli żegnamy wakacje. Całe 2 miesiące przepełnione były promocjami w firmie Rafcom, która i na początek roku nie zapomniała o swoich klientach. Dokładnie dziś - tj. 27.08.20202 ruszyła kolejna akcja!

Firma Rafcom istnieje na rynku od września 2005 roku. Swoją działalność rozpoczęła od hurtowej sprzedaży tonerów i tuszów (oryginalnych oraz ich zamienników) do drukarek laserowych, atramentowych i kopiarek. Obecnie jest właścicielem dwóch cenionych marek: Prism i Cleverton, które na rynku polskim zyskują coraz większą popularność.

Marka PRISM, której obecnie dotyczy akcja promocyjna, to dynamiczna marka na rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Ciągle rozwijana przez firmę Rafcom, ze względu na ogromne zapotrzebowanie właśnie na alternatywne produkty na naszym rynku. Dobra jakość za niewygórowaną cenę to jej kluczowy atut.

Jak wiemy obecnie większość firm stara się ograniczać wydatki, a zakup dobrej jakości zamienników po znacznie lepszej cenie oznacza dużą korzyść finansową dla klientów. To dla tej grupy odbiorców, która działa ekonomicznie i ekologicznie, stworzono produkty innowacyjne, o najwyższej jakości, które spełniają rygorystyczne wymagania certyfikacyjne ISO, a jednocześnie są trwałe i wydajne. 

Dokładnie dziś - tj. 27 sierpnia 2020 roku rusza akcja właśnie związana z marką Prism. "Powitanie szkoły z PRISM" - bo tak nazwali ją pomysłodawcy, to promocja, która nagradza klientów za dokonane zakupy.

Promocja jest bardzo prosta. Wystarczy w trakcie trwania akcji dokonać zakupów za minimum 700 zł, aby otrzymać kartę podarunkową do Empiku.

Akcja trwa maksymalnie do 3.09, a jak skończy się zapas kart to zakończy się wcześniej.

Polecamy zarejestrować swoją firmę w panelu B2B firmy Rafcom, aby być na bieżąco z kolejnymi promocjami.


Kategoria: Aktualności - branża biurowa
Odsłony: 1002