Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tym sposobem powoli żegnamy wakacje. Całe 2 miesiące przepełnione były promocjami w firmie Rafcom, która i na początek roku nie zapomniała o swoich klientach. Dokładnie dziś - tj. 27.08.20202 ruszyła kolejna akcja!

Firma Rafcom istnieje na rynku od września 2005 roku. Swoją działalność rozpoczęła od hurtowej sprzedaży tonerów i tuszów (oryginalnych oraz ich zamienników) do drukarek laserowych, atramentowych i kopiarek. Obecnie jest właścicielem dwóch cenionych marek: Prism i Cleverton, które na rynku polskim zyskują coraz większą popularność.

Marka PRISM, której obecnie dotyczy akcja promocyjna, to dynamiczna marka na rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Ciągle rozwijana przez firmę Rafcom, ze względu na ogromne zapotrzebowanie właśnie na alternatywne produkty na naszym rynku. Dobra jakość za niewygórowaną cenę to jej kluczowy atut.

Jak wiemy obecnie większość firm stara się ograniczać wydatki, a zakup dobrej jakości zamienników po znacznie lepszej cenie oznacza dużą korzyść finansową dla klientów. To dla tej grupy odbiorców, która działa ekonomicznie i ekologicznie, stworzono produkty innowacyjne, o najwyższej jakości, które spełniają rygorystyczne wymagania certyfikacyjne ISO, a jednocześnie są trwałe i wydajne. 

Dokładnie dziś - tj. 27 sierpnia 2020 roku rusza akcja właśnie związana z marką Prism. "Powitanie szkoły z PRISM" - bo tak nazwali ją pomysłodawcy, to promocja, która nagradza klientów za dokonane zakupy.

Promocja jest bardzo prosta. Wystarczy w trakcie trwania akcji dokonać zakupów za minimum 700 zł, aby otrzymać kartę podarunkową do Empiku.

Akcja trwa maksymalnie do 3.09, a jak skończy się zapas kart to zakończy się wcześniej.

Polecamy zarejestrować swoją firmę w panelu B2B firmy Rafcom, aby być na bieżąco z kolejnymi promocjami.


Wybrane ogłoszenia

Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych ...
Produkt wielokrotnego użytku.
Idealny prezent dla kolekcjonerów.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Szeroka oferta ręcznie malowanych grafik
Osłona ochronna antywirusowa MemoBe do biura i skl ...
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Pióro wieczne + Długopis SYMPHONY w etui prezentow ...
5 kolorów zabawy.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowa marka w ofercie firmy Panta Plast

    Rok 2020 to niezaprzeczalnie rok dużych rewolucji w firmie Panta Plast. Polski producent od kilku ostatnich lat skupia swoje siły dość mocno nie tylko na samej produkcji ale i dystrybucji, tym samym wprowadzając do swojego asortymentu kolejne znane marki. Z przyjemnością informujemy, że w dniu 15-01-2020 r. firma Panta Plast sp. z o. o. po raz kolejny rozszerzyła swoją ofertę. 

    Więcej…  
  • Przygotuj się do świąt!

    Czyszczenie sprzętu komputerowego to nie tylko usuwanie zbędnych plików z dysku. To także dbanie o jego stan techniczny, na który duży wpływ ma między innymi kurz i pył. 

    Więcej…