Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Ostatnie tygodnie to dla firmy Rafcom bardzo aktywny czas. Rewolucja systemu pracy w wielu firmach na home office powoduje, że nie jedna drukarka w biurze, a kilka indywidualnych w domu musi być przydzielone pracownikom oddelegowanym do pracy w domu. Branża eksploatacji to ta część naszego rynku, która na szczęście trzyma się dobrze.

Właśnie dlatego podwarszawski dystrybutor tuszy i tonerów marki PRISM ponownie poszerza swoją ofertę. W sklepie B2B właśnie pojawiły się nowe pozycje do drukarek:

 • Brother (m.in. Tusz BTD60BK Black 6,5K 108ml)
 • Epson (m.in. WF M100 T7741 Black 140ml seria M 100% new Work Force, WF2010 T1621 B/C/M/Y 100%new, WF3620 T2701 B/C/M/Y  100% New)
 • HP (m.in. 46 CZ637AE Black 1,5K 100% new, GT51XL X4E40AE B/C/M/Y 100% new)

Jak informuje dział sprzedaży firmy, ze względu na istniejącą sytuację magazyny zostały wypełnione po brzegi. Polecamy rejestrację w panelu B2B firmy https://b2b.rafcom.waw.pl.

Przy okazji firma, z przyczyn organizacyjnych związanych z pandemią, została zmuszona wprowadzić zmiany w terminach realizacji zamówień. 

Gwarancją wysyłki zamówionych produktów w tym samym dniu jest wpłynięcie złożonego zamówienia do godz. 15:30. Dział wysyłkowy dołoży wszelkich starań, aby zamówienia, które wpłynął po godz. 15:30 również zostały wysłane. Może się to jednak okazać niemożliwe, dlatego prosi się wszystkich klientów o przestrzeganie czasu składania zamówienia zgodnie z zaleceniem.


Wybrane ogłoszenia

Totalna nowość w marce ESCUELA!
Idealne dla najmłodszych
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Nowa oferta marki JOVI
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
5 kolorów zabawy.
Ogromna paczka kredek
Nowa oferta marki JOVI.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Idealna zabawa z JOVI

  Kreatywne spędzanie czasu to trend, który zauważalny już jest nie tylko podczas specjalnych kółek plastycznych czy też w czasie obowiązkowych zajęć w szkole. W dobie zawładniętego przez urządzenia mobilne świecie, co raz częściej docenia się ręczne prace. Na szczęście mimo rosnącego pokolenia Y, dla którego przede wszystkich tablet tudzież smartfon jest najlepszym przyjacielem widać ogromne zainteresowanie bardziej aktywnym spędzaniem czasu.

  Więcej…  
 • Sensoryczne Halloween

  Amerykańskie Halloween wkradło się do kultury europejskiej czy nam się to podoba czy nie. Mimo odmiennego w naszej tradycji celebrowania przełomu października i listopada, wykorzystanie motywów potworów i strasznych dyń wydaje nam się ciekawe, ponieważ jest to kolejna opcja na świetną zabawę ze swoim dzieckiem 

  Więcej…