Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Świat wygląda dziś zupełnie inaczej niż jeszcze przed dziesięcioma laty. W 2017 roku przechowywano 4,7 biliona zdjęć w postaci cyfrowej, a już za kilka lat na każdego mieszkańca Ziemi przypadać będzie 5,2 terabajta danych. Rewolucja cyfrowa zmieniła praktycznie wszystko. Pozwala nam osiągać lepsze wyniki, eliminować błędy i udoskonalać usługi.

Ale te zmiany przyniosły równocześnie wzrost oczekiwań klientów, którzy stale szukają nowych możliwości. To właśnie dlatego największe marki na naszym rynku bardzo selektywnie podchodzą do wyboru Partnerów Biznesowych. Firma Canon, która chce zapewnić swoim klientów najwyższy poziom obsługi także weryfikuje swoich współpracowników. Taką weryfikację przeszła podwarszawska firma RAFCOM, która właśnie dołączyła do grona partnerów biznesowych producenta.

- Bardzo się cieszymy i jednocześnie informujemy, że możemy teraz zaoferować lepszą dostępność produktów oraz atrakcyjne ceny. - czytamy na stronie www.rafcom.waw.pl 

Jako redakcja zachęcamy aby zapoznać się z ofertą produktową marki Canon w panelu B2B firmy RAFCOM. 

REKLAMA

Kategoria: Aktualności - branża biurowa
Odsłony: 749