Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Świat wygląda dziś zupełnie inaczej niż jeszcze przed dziesięcioma laty. W 2017 roku przechowywano 4,7 biliona zdjęć w postaci cyfrowej, a już za kilka lat na każdego mieszkańca Ziemi przypadać będzie 5,2 terabajta danych. Rewolucja cyfrowa zmieniła praktycznie wszystko. Pozwala nam osiągać lepsze wyniki, eliminować błędy i udoskonalać usługi.

Ale te zmiany przyniosły równocześnie wzrost oczekiwań klientów, którzy stale szukają nowych możliwości. To właśnie dlatego największe marki na naszym rynku bardzo selektywnie podchodzą do wyboru Partnerów Biznesowych. Firma Canon, która chce zapewnić swoim klientów najwyższy poziom obsługi także weryfikuje swoich współpracowników. Taką weryfikację przeszła podwarszawska firma RAFCOM, która właśnie dołączyła do grona partnerów biznesowych producenta.

- Bardzo się cieszymy i jednocześnie informujemy, że możemy teraz zaoferować lepszą dostępność produktów oraz atrakcyjne ceny. - czytamy na stronie www.rafcom.waw.pl 

Jako redakcja zachęcamy aby zapoznać się z ofertą produktową marki Canon w panelu B2B firmy RAFCOM. 

REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Idealna do domowego biura.
Podręczna drukarka etykiet
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Totalny hit sprzedażowy!!
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Sitting is the new smoking, czyli jak przy wsparciu nowego designu biurowego zadbać o zdrowie pracowników

    Lekarze alarmują, że siedzący tryb życia ma coraz bardziej niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Na bóle i schorzenia kręgosłupa skarży się aż 80 proc. Polaków[1].  A to tylko początek problemów. Niestety, według badań American College of Cardiology, spędzanie w pracy 8 godzin przy biurku zwiększa ryzyko przedwczesnej śmierci nawet o 15 proc. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), siedzący tryb życia jest na czwartym miejscu listy przyczyn zgonów, których można było uniknąć. Nawet regularna aktywność fizyczna nie jest w stanie całkowicie cofnąć szkód w naszym organizmie, które są konsekwencją siedzenia. Warto więc zmienić tryb życia, co wcale nie jest proste. Z pomocą przychodzą najnowsze trendy w aranżacji przestrzeni biurowej. 

    Więcej…  
  • Odeszła od nas Dorota Barańska [*]

    Ze śmiercią nigdy pogodzić się nie możemy. Zawsze, gdy trafiają do nas tak smutne informacje, zatrzymujemy się, żeby wziąć głęboki oddech i pomyśleć nad naszym przemijaniem. Niestety jest ono nieuniknione, dlatego "„Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą"

    Więcej…