Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Świat wygląda dziś zupełnie inaczej niż jeszcze przed dziesięcioma laty. W 2017 roku przechowywano 4,7 biliona zdjęć w postaci cyfrowej, a już za kilka lat na każdego mieszkańca Ziemi przypadać będzie 5,2 terabajta danych. Rewolucja cyfrowa zmieniła praktycznie wszystko. Pozwala nam osiągać lepsze wyniki, eliminować błędy i udoskonalać usługi.

Ale te zmiany przyniosły równocześnie wzrost oczekiwań klientów, którzy stale szukają nowych możliwości. To właśnie dlatego największe marki na naszym rynku bardzo selektywnie podchodzą do wyboru Partnerów Biznesowych. Firma Canon, która chce zapewnić swoim klientów najwyższy poziom obsługi także weryfikuje swoich współpracowników. Taką weryfikację przeszła podwarszawska firma RAFCOM, która właśnie dołączyła do grona partnerów biznesowych producenta.

- Bardzo się cieszymy i jednocześnie informujemy, że możemy teraz zaoferować lepszą dostępność produktów oraz atrakcyjne ceny. - czytamy na stronie www.rafcom.waw.pl 

Jako redakcja zachęcamy aby zapoznać się z ofertą produktową marki Canon w panelu B2B firmy RAFCOM. 

REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Jedyny taki zeszyt na rynku 3 w 1
Nowość w ofercie Rafcom.
Polska marka artykułów czyszczących.
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Podręczna drukarka etykiet
Nowość w ofercie HAMELIN
Firma Milan poszukuje handlowca!!
Totalna nowość w marce ESCUELA!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Kolorowe życie już od roczku

    Rysowanie to naprawdę wielka frajda dla dzieci i to tych najmłodszych. Zabawa ta uczy, pomaga w rozwoju i przede wszystkim sprawia dużo przyjemności naszym pociechom. W przypadku jednak tych najmłodszych, którzy właśnie obchodzili swoje pierwsze urodziny, wybór odpowiednich kredek musi być przez nas przemyślany.

    Więcej…  
  • Jak optymalnie wyposażyć swoje miejsce pracy?

    Dziś znaczna liczba osób pracuje z domu. Nikt tego nie planował chociaż teoretycznie każdy z nas kiedyś marzył o takim komforcie pracy w piżamie z łóżka. Pamiętamy ten błogi obrazek marzeń - pachnąca kawa, przytulny fotel, spokój i mieszanie zupy na obiad co jakiś czas. Zero stania w korkach, nikt nas nie kontroluje...Do czasu :) Dziś nasz obraz nieco dewaluował. 

    Więcej…