Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Karteczki samoprzylepne to bardzo popularne rozwiązanie na zapisanie krótkich informacji, takich jak numer telefonu rozmówcy lub też data z godziną spotkania. Bloczki papierowe sprawdzą się zarówno w biurze, jak i w domu. Jednak czasem, gdy trafimy na gorszy model mają też brzydki zwyczaj odklejania się wtedy, kiedy nie powinny. Można jednak temu łatwo zaradzić...

Od dłuższego czasu w naszej redakcji na karteczkach samoprzylepnych zapisujemy niemalże wszystko. Przyklejamy je w strategicznych miejscach: na tablicy, na meblach, na monitorze.

Robiąc to mamy nadzieję, że zawsze znjdziemy je tam, gdzie je przykleiliśmy. Niestety czasem może się zdarzyć, że znikają one w niemal magiczny sposób. Dlaczego?

Otóż podwinięte rogi powodują, że odklejają się one i np. spadają niezauważone. I nie jest to wyłącznie wina słabego kleju. Jak odkrył w swojej biurowej praktyce bloger Martin Schapendonk, duże znaczenie ma też w tym wszystkim technika, jaką odkleja się taką karteczkę z całego bloku. Zmiana błędnej procedury może znacząco przedłużyć użyteczność notatki. 

 

Zazwyczaj robimy to tak, jak na zdjęciach:

 

Nasze karteczki odklejamy od dołu co powoduje podwijanie się końcówki z klejem co przedstawiamy na zdjęciu kolejnym.

Gdy z kolei tę samą czynność wykonamy, ale od boku odrywając karteczkę, tak jak to pokazujemy na kolejnych fotografiach, jej kształt będzie nieco inny.

Zwróćcie uwagę, jaka jest różnica. Karteczka po lewej stronie była odklejana od boku, natomiast ta po prawej - od dołu. Taka mała różnica, a taki efekt. 

A Ty masz jakiś patent na pracę w biurze?

Za każdą poradę wyślemy prezent. 

Oczywiście polecamy Wam karteczki samoprzylepne dobrej jakości. Dobry klej, ekologiczny system produkcji chroniący środowisko to cechy niezbędne tego produktu. Gdy dodamy do tego ciekawą kolorystykę nasze biuro zyska na radości i funkcjonalności. 


Karteczki 40x50 12szt Tierra samoprzylepne Spring

Karteczki 40x50 12szt Tierra samoprzylepne Spring | BIUROS

Notes samoprzylepny wykonany z wysokiej jakości papieru z samoprzylepnym paskiem. Możliwość wielokrotnego przyklejania i odklejania pojedynczej karteczki. Przeznaczony do pozostawienia wiadomości zarówno w biurze jak i domu.

Rodzaj: karteczki samoprzylepne
Kolor karteczek: kolorowe
Wymiary: 50x40mm
Ilość kartek: 100 x 12 sztuk
Pakowane w folii


Karteczki 75x75 samoprzylepne 4 kolorowe neon 400 szt. TRES

Karteczki 75x75 samoprzylepne 4 kolorowe neon 400 szt. TRES - KORAL  artykuły biurowe Łódź

Bloczek 400 karteczek samoprzylepnych w czterech barwach o odcieniach flourescencyjnych. Najnowsza technologia nanoszenia warstwy klejącej gwarantuje doskonałe przyleganie do powierzchni oraz możliwość odklejenia karteczki bez pozostawienia śladu.


WAŻNE!

Karteczki samoprzylepne TRES posiadają Certyfikat FSC C003094, który dowodzi, że drewno jako surowiec do produkcji papieru, z którego wykonane są produkty pochodzi z dobrze zarządzanych lasów pozostających pod ścisłą kontrolą.


Czytaj także: 

Masz dobrą pamięć ale czasami krótką? Polecamy karteczki dla zapominalskich.

Kategoria: Aktualności - branża biurowa
Odsłony: 1441