Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Cały czerwiec tego roku to wielkie święto wszystkich klientów marki PRISM. Dlaczego? Otóż firma Rafcom właśnie wystartowała z kolejną zapowiadaną promocją - idealną na zbliżające się wakacje. O szczegółach w naszym artykule.

To kolejna akcja w tym roku, dlatego jestem pewna, ze rynek, wbrew pozorom, nie będzie zaskoczony tym newsem - mówi nam Edyta Effler, Młodszy Specjalista ds Marketingu w firmie Rafcom. 

To prawda - od początku tego roku podwarszawska firma wręcz zasypuje rynek podobnymi informacjami. 

- Rynek tuszy i tonerów to bardzo konkurencyjny sektor. - informuje Łukasz Waleriańczyk, Dyrektor Handlowy w firmie. - Akcje promocyjne więc są wpisane w strategię naszej firmy. Na szczęście to przede wszystkim jakość i cena naszych produktów decyduje o zakupie naszych klientów. Prezenty, które im za to oferujemy, są jedynie podziękowaniem za ten wybór - dodaje. 

 Akcja, która trwa aż do końca czerwca, gwarantuje każdemu klientowi dokonującemu zakupy za określoną kwotę zestawy do grillowania.

- Prezent, który obecnie gwarantujemy, to tak naprawdę wynik naszych rozmów z klientami. Sezon letni to nacisk na spotkania w gronie najbliższych, więc upominki tym razem są dedykowane tym, którzy zatęsknili za barbecue - słyszymy z kolei od Pawła Piórkowskiego, Dyrektora Zarządzającego z firmy Rafcom.

Szczegóły akcji publikujemy poniżej, tym samym zapraszając do zakupów. 

Dokonując jednorazowego zakupu produktów Prism na kwotę:

 • 600 zł netto dopisujemy do fv grill turystyczny za 1 zł
 • 1000 zł netto dopisujemy do fv narzędzia do grillowania za 1 zł
 • 2000 zł dopisujemy do fv palenisko za 1 zł

 

- Czas trwania promocji: 14.06.21 – 30.06.21 lub do wyczerpania zapasów!

 


Promocja Grillowa


Link do aktualności:

Kupuj Prism i zostań Mistrzem Grilla! | Rafcom

 

Wybrane ogłoszenia

Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Nowość w ofercie HAMELIN
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Totalny hit tego roku.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Totalny hit sprzedażowy!!
Polska marka artykułów czyszczących.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Zestaw pudełek ozdobnych

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Zmiany w Polskiej Izbie Artykułów Promocyjnych

  22 maja 2014 w Warszawie odbyło się Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, podczas którego wyłoniono nowy Zarząd Izby oraz przedstawiono plan działań na 2014/2015 rok. Nowym Prezesem PIAP został dotychczasowy Wiceprezes Tomasz Chwiłowicz z firmy Jaguar. 

  Więcej…  
 • Żelazna Ósemka wśród kwiatów do biura

  Kwiaty w biurze potrafią zdziałać cuda. Wiemy o tym nie tylko my, ale także firmy z naszej branży. Znamiennym przykładem jest pokazane na Fanpage'u KBK zdjęcie siedziby Interhurt w Zgorzelcu. Właśnie ono zainspirowało nas do napisania tego artykułu ku inspiracji pozostałych firm

  Więcej…