Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Cały czerwiec tego roku to wielkie święto wszystkich klientów marki PRISM. Dlaczego? Otóż firma Rafcom właśnie wystartowała z kolejną zapowiadaną promocją - idealną na zbliżające się wakacje. O szczegółach w naszym artykule.

To kolejna akcja w tym roku, dlatego jestem pewna, ze rynek, wbrew pozorom, nie będzie zaskoczony tym newsem - mówi nam Edyta Effler, Młodszy Specjalista ds Marketingu w firmie Rafcom. 

To prawda - od początku tego roku podwarszawska firma wręcz zasypuje rynek podobnymi informacjami. 

- Rynek tuszy i tonerów to bardzo konkurencyjny sektor. - informuje Łukasz Waleriańczyk, Dyrektor Handlowy w firmie. - Akcje promocyjne więc są wpisane w strategię naszej firmy. Na szczęście to przede wszystkim jakość i cena naszych produktów decyduje o zakupie naszych klientów. Prezenty, które im za to oferujemy, są jedynie podziękowaniem za ten wybór - dodaje. 

 Akcja, która trwa aż do końca czerwca, gwarantuje każdemu klientowi dokonującemu zakupy za określoną kwotę zestawy do grillowania.

- Prezent, który obecnie gwarantujemy, to tak naprawdę wynik naszych rozmów z klientami. Sezon letni to nacisk na spotkania w gronie najbliższych, więc upominki tym razem są dedykowane tym, którzy zatęsknili za barbecue - słyszymy z kolei od Pawła Piórkowskiego, Dyrektora Zarządzającego z firmy Rafcom.

Szczegóły akcji publikujemy poniżej, tym samym zapraszając do zakupów. 

Dokonując jednorazowego zakupu produktów Prism na kwotę:

 • 600 zł netto dopisujemy do fv grill turystyczny za 1 zł
 • 1000 zł netto dopisujemy do fv narzędzia do grillowania za 1 zł
 • 2000 zł dopisujemy do fv palenisko za 1 zł

 

- Czas trwania promocji: 14.06.21 – 30.06.21 lub do wyczerpania zapasów!

 


Promocja Grillowa


Link do aktualności:

Kupuj Prism i zostań Mistrzem Grilla! | Rafcom

 

Wybrane ogłoszenia

Firma Milan poszukuje handlowca!!
Podręczna drukarka etykiet
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Nowa oferta marki JOVI.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
5 kolorów zabawy.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Nowość w ofercie Mer-Plus.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Totalna nowość w marce ESCUELA!

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Videoreportaż z sezonu gwiazdkowego w ABRO

  Jak co roku w Hotelu Trylogia w podwarszawskiej Zielonce odbyły się targi "Gwiazdka 2015" organizowane przez hurtownię ABRO. W jednodniowym spotkaniu swoją ofertę oraz nowości na nadchodzący sezon prezentowy przygotowały największe firmy z naszej branży. 

  Więcej…  
 • VI edycja kampanii „Nie daj się okraść, chroń swoją tożsamość”

  97% osób mających kontakt z danymi wrażliwymi deklaruje ich niszczenie. A jak wygląda prawda? W tym roku w ramach kampanii „Nie daj się okraść, chroń swoją tożsamość” skonfrontowaliśmy deklaracje z rzeczywistością i zajrzeliśmy Polakom do ich koszy na śmieci.

  Więcej…