Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z początkiem kwietnia ruszyła akcja w firmie Polcan związana z marką Energizer, której dystrybutorem jest od 2014 roku. Do dnia 12 kwietnia za zakupy produktów z tego asortymentu każdy klient otrzyma prezent.  

Akumulatorki, baterie, latarki, ładowarki - to główne grupy produktowe wchodzące w skład marki Energizer oferowanej przez firmę POLCAN. To właśnie zakupy tego asortymentu gwarantują wszystkim klientom ciekawe nagrody. 

 

Pełen regulamin publikujemy poniżej. 1. Niniejszy regulamin, określa zasady przeprowadzenia przez Organizatora firmę POLCAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Poznaoskiej 218, (dalej "Organizator") promocji „Energizer. Łap nagrody za zakupy”.
2. Promocja rozpocznie się w dniu 1 kwietnia 2019 r., a zakończy się w dniu 12 kwietnia 2019 r. lub z chwilą wyczerpania zapasów nagród.
3. Promocją objęte są wszystkie produkty marki Energizer – w dalszej części Regulaminu zwane „Produktami”.
4. Uczestnikiem Promocji może być każdy Partner Handlowy Organizatora.
5. Przystąpienie Uczestnika do Promocji nastąpi z chwilą dokonania pierwszego zakupu Produktów objętych Promocją.
6. Nagrody zostaną przyznane firmom, które wygenerują w czasie trwania promocji określony poziom obrotów netto.
7. Warunkiem otrzymania nagrody, jest jednorazowy zakup dowolnych produktów, za kwotę netto:

120 zł - latarka Booklite | 300 zł - latarka Headlight 4 LED | 400 zł - ładowarka Uniwersal

8. W promocji można wziąć udział wielokrotnie.
9. Nie jest możliwe odstąpienie prawa do Nagrody osobom trzecim. Nie jest możliwe wypłacenie równowartości Nagrody. Nie jest możliwa rezygnacja z części Nagrody.
Rezygnacja z części Nagrody jest równoznaczna z rezygnacją z całości Nagrody. Organizator zastrzega sobie prawo do wymiany Nagrody na inną o tej samej wartości. Kwota przyznanej Nagrody nie może zostać zaliczona przez Uczestnika Konkursu na poczet ceny jakichkolwiek Produktów znajdujących się w ofercie Organizatora, które zostaną w przyszłości zakupione przez Uczestnika Promocji.
10. Podstawą do ubiegania się o nagrodę jest brak jakichkolwiek zaległości i opóźnień w płatnościach wobec POLCAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. w czasie trwania Promocji. Firmy, które chodź raz spóźniły się ze spłatą należności w stosunku do POLCAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. lub w jakikolwiek inny sposób naruszyły warunki niniejszego Regulaminu spotkają się z prawem do odmowy przyznania nagrody.
11. Nagrody zostaną przesłane przez Organizatora wraz z dostawą promocyjnych produktów.
12. Każdy z Uczestników promocji oświadcza, iż z warunkami niniejszego Regulaminu zapoznał się, zrozumiał je oraz akceptuje je w całości.

Kategoria: Aktualności - branża biurowa
Odsłony: 1071