Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z początkiem kwietnia, aż do ostatniego dnia tego miesiąca trwa wiosenna promocja Asarto. Każdy klient, który zrobi obrót zakupowy na określoną kwotę, otrzyma za symboliczną złotówkę wyjątkową nagrodę. Jaką? O tym w regulaminie.

To już druga tak duża akcja firmy Polcan w tym roku, ale zapewne nie ostatnia. Przygotowana tak, aby spełnić oczekiwania każdego klienta materiałów eksploatacyjnym marki Asarto

- Mamy bardzo szeroki wachlarz nagród w naszej najnowsze wiosennej akcji - mówi nam jej koordynatorka, Joanna Flis, Specjalistka ds marketingu w firmie Polcan. - W promocji "Wiosną nagrody rosną" przygotowaliśmy po cztery nagrody lub więcej do wyboru na każdym progu. - dodaje.

Akcja "Wiosną nagrody rosną" ruszyła 5 kwietnia i obejmuje zakupy produktów marki Asarto - tuszów, tonerów i taśm. W zależności od wysokości obrotu, jaki zrobi klient, do wyboru będzie miał prawie 40 nagród. Wśród nich znajdzie naprawdę cenne prezenty: drony, Xboxy, blendery GPS-y, tablety, kamery...

Pełną listę publikujemy poniżej wraz z zasadami ich przydzielania.

Więcej na temat zakupów można dowiedzieć się bezpośrednio u Przedstawicieli Handlowych firmy Polcan:https://www.polcan.pl/kontakt/warszawa.html 

 

 

 


„Wiosną nagrody rosną”

 

I. Postanowienia ogólne

1. Niniejszy regulamin, określa zasady przeprowadzenia przez firmę POLCAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Poznańskiej 218, (dalej "Organizator") sprzedaży premiowej „Wiosną nagrody rosną”.

II. Czas trwania, uczestnicy i przystąpienie do sprzedaży premiowej

2. Program przeznaczony jest dla Partnerów Handlowych firmy POLCAN, którzy w okresie od 5 do 30 kwietnia 2018 dokonają zakupu materiałów eksploatacyjnych marki ASARTO i regulują terminowo swoje zobowiązania wobec POLCAN.

 

III. Zasady sprzedaży premiowej

3. Aby wziąć udział w sprzedaży premiowej należy w wyznaczonym okresie czasowym (patrz pkt. II.2) dokonać zakupu produktów marki ASARTO.

4. Po zakończeniu okresu sprzedaży premiowej, suma zakupów dokonanych przez Partnera Handlowego, w czasie trwania sprzedaży premiowej, uprawnia go do zakupu za 1 zł netto wybranej nagrody.

5. Katalog nagród, stanowi „Załącznik nr 1” do niniejszego regulaminu. Każdy Partner Handlowy nabywa prawo zakupu tylko jednej nagrody.

 

IV. Rozliczenie sprzedaży premiowej i prawa do nagród za 1 zł

6. Nagroda zostanie zafakturowana i przekazana po zakończeniu sprzedaży premiowej, w ramach realizacji jednego z kolejnych zamówień.

7. Firma POLCAN jako Organizator sprzedaży premiowej zastrzega sobie możliwość wymiany nagrody na inną, o podobnych parametrach oraz wartości rynkowej.

8. Rozliczenie sprzedaży premiowej nastąpi w kolejnym miesiącu po jej zakończeniu.

9. Partnerzy Handlowi zostaną poinformowani o wynikach sprzedaży premiowej e-mailem na adres mailowy osoby, która w sklepie internetowym Polcan jest zarejestrowana, jako osoba zarządzająca kontem.

10. Po otrzymaniu e-maila informującego o wynikach sprzedaży premiowej, Partner Handlowy zobowiązany jest, w przeciągu 2 dni roboczych, do poinformowania o ewentualnej rezygnacji z prawa do zakupu nagrody za 1 zł netto. Po upływie tego terminu Organizator przyjmuje, że Partner Handlowy uznaje prawo do premiowego zakupu.

11. Po otrzymaniu maila informującego o wynikach sprzedaży premiowej, w ciągu 5 dni roboczych Partner Handlowy jest zobowiązany do wyboru nagrody za 1 zł i poinformowania o tym mailowo swojego opiekuna handlowego w firmie POLCAN. Brak wyboru nagrody w sprzedaży premiowej, w wyznaczonym terminie, jest równoważny z rezygnacją z uczestnictwa w sprzedaży premiowej.

 

Treść oświadczenia:

„W ramach sprzedaży premiowej Asarto „Wiosną nagrody rosną” i nabytego prawa do zakupu nagrody za 1 zł wybieram: /nazwa wybranej nagrody z „ Załącznika nr 1” /.”

 

V. Postanowienia końcowe

12. Sprzedaży premiowej nie podlegają produkty Asarto Basic, wyceny przetargowe oraz wyceny specjalne poniżej cennika ze sklepu internetowego Polcan.

13. Sprzedaży premiowej nie podlegają zakupy produktów Asarto realizowane w ramach indywidualnych ustaleń, wynikających z umów marketingowych i porozumień bonusowych, dotyczących marki Asarto.

14. Do wyliczeń końcowego wyniku sprzedaży premiowej brane są pod uwagę faktury korygujące wystawione w okresie jej obowiązywania.

15. Aktualna, orientacyjna wartość zakupów widoczna będzie na koncie Partnera Handlowego na stronie www.esklep.polcan.pl, w zakładce: Programy lojalnościowe. Wartość zakupów nalicza się automatycznie, raz dziennie po godzinach pracy firmy Polcan. Widoczne na stronie www, wartości zakupów, mogą różnić się od rzeczywistych i nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń. Występujące różnice w poziomach zakupów mogą być znaczne, gdyż widoczne na stronie www dla Partnera Handlowego wartości, nie są skorygowane o: wartość faktur korygujących, wartość przetargów, wartość wycen specjalnych, wartość indywidualnych umów i bonusów, wartość faktur opłaconych po terminie, itp.

 16. Nie jest możliwe odstąpienie, prawa do premiowego zakupu, osobom trzecim.

17. Treść regulaminu sprzedaży premiowej jest dostępna w biurze Organizatora, ul. Kręta 4, 05-850 Ożarów Mazowiecki, oraz pozostałych biurach Organizatora, a także na stronie www.polcan.pl.

18. Każdy z uczestników sprzedaży premiowej oświadcza, iż z warunkami niniejszego regulaminu zapoznał się, zrozumiał je oraz akceptuje je w całości.

19. Firma POLCAN zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu sprzedaży premiowej lub zakończenia czasu trwania sprzedaży premiowej bez podawania przyczyny.

 

Załącznik nr 1

Regulamin „Wiosną nagrody rosną”

 

Próg

Przedział zakupowy

1

800 zł

1399 zł

2

1400 zł

1999 zł

3

2000 zł

2999 zł

4

3000 zł

4699 zł

5

4700 zł

6799 zł

6

6800 zł

11999 zł

7

12000 zł

14999 zł

8

15000 zł i więcej…..

 

Tabela 1: Progi i przedziały zakupowe

 

Próg

Nagrody w ramach zakupu za 1 zł

1

Waga kuchenna marki Lafe WKS001.5

1

Pendrive marki Adata UV330 32GB USB3.1 czerwony

1

Waga bagażowa marki Gotie GWB-100

1

Power bank marki Manta MPB005W 10000 MAH biały

2

Elektryczny grill kontaktowy marki Esperanza model Taleggio

2

Młynek do kawy marki Bosch MKM 6000 biały

2

Deskorolka plastikowa marki Dromader czerwona

2

Podstawka chłodząca do laptopa marki Trust Azul z dwoma wentylatorami 

3

Suszarka do włosów marki Remington model Pro-Air Turbo D5220

3

Żelazko marki Tefal model Access 2100W FV1542

3

Dron marki Overmax, X-BEE 1.5 38CM

3

Materac dmuchany marki Tm Toys w kształcie łabędzia

3

Ekspres przelewowy marki Bosch, TKA 3A031

4

Szczoteczka akumulatorowa marki Braun model Pro 750 Black new

4

Frytownica marki Tefal model Maxi Fry 1900W FF107810

4

Windomatic Set II marki Vileda myjka do okien w zestawie 155723

4

Blender kielichowy marki Philips HR2106/00

4

Ekspres przelewowy marki Philips HD7459/20

5

GPS marki NavRoad MyCAM HD QUICK

5

Czytnik e-booków marki InkBOOK Classic 2

5

Tablet graficzny marki Trust Panora Widescreen

5

Kamera sportowa marki Manta 360 Degree 4k MM9360

5

Ekspres ciśnieniowy marki Amica 1400W CT 3011

6

Dron marki OVERMAX X-BEE 7.1

6

Teleskop Celestron 21043 POWERSEEKER 60 EQ

6

Nawigacja marki MIO Spirit 7500 Full Europe Lifetime

6

Wykrywacz Metali marki Maclean z dyskryminatorem Energy MCE993 Shooter - żółty

6

Ekspress ciśnieniowy marki Zelmer Maestro 13Z012

7

Zestaw kina marki Samsung Blu Ray HT-J4500/EN

7

Tablet marki Samsung GALAXY Tab E 9.6 3G 8GB biały 

7

Klocki Lego Creator Brick Bank

7

Deskorolka elektryczna marki Garett Electronics BOARD 1 KARBON

8

Hulajnoga FitGO FS11 ENTER E-HULAJNOGA moc 250W prędkość max. 20KM/H

8

PlayStation Sony VR + Kamera + Gra GT Sport+ Gra Worlds

8

Xbox One S Microsoft 1TB + Minecraft Limted Limited Edition 23C-00011

8

Robot czyszczący szyby marki Hobot 268

 

Tabela 2: Nagrody za osiągnięcie progów zakupowych

Kategoria: Aktualności - branża biurowa
Odsłony: 1390