Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Słońce, temperatura w końcu dodatnia - nie dziwne, że firmy z branży uaktywniły swoje działania. Od dłuższego czasu prym w tym wiedzie firma Rafcom, dystrybutor między innymi produktów marki Xerox. To właśnie we współpracy z producentem urządzeń drukujących, 12 marca ruszyła akcja prezentowa dla wszystkich klientów.

To już kolejna w tym roku promocja wspierająca sprzedaż produktów z asortymentu warszawskiego dystrybutora. Tak jak w styczniu zapowiadała Regina Telega, Dyrektor Handlowa w firmie Rafcom, już od lutego, co kwartał firma przygotowuje akcje prezentowo-lojalnościowe dla wszystkich klientów.


 Zobacz cały wywiad:

 


Tym razem promocja potrwa zaledwie pół miesiąca, bo do końca marca 2018 roku, a w jej wyniku klient, który dokona zakupu produktów marki Xerox otrzyma nagrody w postaci kart zakupowych do wybranych sklepów w całej Polsce (IKEA, MEDIA MARKT, DOUGLAS, H&M, ZARA, HOME&YOU) według najwyższego procentowego wzrostu obrotów zakupów w stosunku do ubiegłego roku kalendarzowego:

I. Miejsce - nagroda o wartości 1500 PLN

II. Miejsce - nagroda o wartości 1000 PLN

III. Miejsce - nagroda o wartości 700 PLN

W promocji może brać udział każdy klient firmy Rafcom, a pełen regulamin akcji dostępny jest na stronie organizatora:

PROMOCJA SZCZEGÓŁY >>

Wybrane ogłoszenia

Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Idealna do domowego biura.
5 kolorów zabawy.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Podręczna drukarka etykiet

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Polacy spędzają w internecie średnio 11 godzin dziennie.

    Statystyczny Polak korzysta z internetu łącznie o 5 godzin więcej niż jeszcze dwa lata temu. Jednocześnie prawie podwoił się odsetek tych, którzy chętnie testują nowe technologie i kupują gadżety. Eksperci McKinsey & Company zwracają uwagę na to, że cyfrowa rewolucja w polskim społeczeństwie szybko postępuje. Z drugiej strony rośnie również zaufanie Polaków do cyfrowych innowacji, czego dobrym przykładem jest rosnąca popularność usług finansowych i handlu online. Opracowanie strategii działania w internecie to dziś jedno z głównych wyzwań, przed jakim stoją przedsiębiorstwa. 

    Więcej…  
  • III edycja targów Gift Show za nami!!!

    Ponad 200 wystawców, liczne konkursy, różne tematycznie warsztaty. Dodatkowo możliwość poznania szerokiej oferty artykułów z Chin. Było kolorowo, towarzysko i po raz kolejny za krótko. Kogo wypatrzyliśmy na III edycji targów Gift Show Poland? Zobaczcie w naszym videoreportażu.

    Więcej…