Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Słońce, temperatura w końcu dodatnia - nie dziwne, że firmy z branży uaktywniły swoje działania. Od dłuższego czasu prym w tym wiedzie firma Rafcom, dystrybutor między innymi produktów marki Xerox. To właśnie we współpracy z producentem urządzeń drukujących, 12 marca ruszyła akcja prezentowa dla wszystkich klientów.

To już kolejna w tym roku promocja wspierająca sprzedaż produktów z asortymentu warszawskiego dystrybutora. Tak jak w styczniu zapowiadała Regina Telega, Dyrektor Handlowa w firmie Rafcom, już od lutego, co kwartał firma przygotowuje akcje prezentowo-lojalnościowe dla wszystkich klientów.


 Zobacz cały wywiad:

 


Tym razem promocja potrwa zaledwie pół miesiąca, bo do końca marca 2018 roku, a w jej wyniku klient, który dokona zakupu produktów marki Xerox otrzyma nagrody w postaci kart zakupowych do wybranych sklepów w całej Polsce (IKEA, MEDIA MARKT, DOUGLAS, H&M, ZARA, HOME&YOU) według najwyższego procentowego wzrostu obrotów zakupów w stosunku do ubiegłego roku kalendarzowego:

I. Miejsce - nagroda o wartości 1500 PLN

II. Miejsce - nagroda o wartości 1000 PLN

III. Miejsce - nagroda o wartości 700 PLN

W promocji może brać udział każdy klient firmy Rafcom, a pełen regulamin akcji dostępny jest na stronie organizatora:

PROMOCJA SZCZEGÓŁY >>

Wybrane ogłoszenia

Zestaw pudełek ozdobnych
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Totalny hit tego roku.
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Idealna do domowego biura.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Ręcznie malowane torebki.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
Totalny hit sprzedażowy!!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • XIII edycja Forum IPBBS za nami!!

    Kolejna edycja forum organizowanego przez Izbę Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej przeszła do historii. Tym razem bardziej kameralna, ale pełna istotnej wiedzy, zgromadziła przedstawicieli największych firm z branży.

    Więcej…  
  • Stick’n – światowy lider w produkcji karteczek samoprzylepnych!

    Założona w 1975 roku firma Hopax zajmuje się produkcją karteczek samoprzylepnych pod marką Stick’n. Od tego czasu Hopax stał się drugim na świecie pod względem wielkości producentem karteczek samoprzylepnych. Firma Stick’n od początku istnienia co roku, 7% zysku inwestuje w rozwój i technologie. Dzięki tym inwestycjom udało im się stworzyć wiele innowacyjnych produktów, które są chronione ponad 20 patentami na większości rynków na świecie.

    Więcej…