Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Czekasz na pierwszy dzwonek? Już dziś weź udział w najnowszej promocji zorganizowanej przez firmę Polcan. Skierowana jest ona do stałych klientów Asarto oraz do nowych firm, które chcą zapoznać się z szerokim asortymentem marki (ponad 800 produktów), wyróżnionej przez klientów Laurem Konsumenta 2017.

Zasady promocji o nazwie „Witaj szkoło” są  proste: za zakup produktów Asarto odbierasz za symboliczne 1 zł nagrodę. Jej faktyczna wartość zależy oczywiście od poziomu zakupów na jednej fakturze. I tak:

Promocja dedykowana jest do obecnych i nowych Partnerów Handlowych firmy Polcan. Jeśli więc zastanawiasz się nad zakupem tuszy i tonerów do urządzeń drukujących nie zwlekaj, promocja potrwa tylko 10 dni i zakończy się ostatniego dnia wakacji - 31 sierpnia 2017.

Jeżeli jesteś Partnerem Handlowym Polcan to zaloguj się na www.esklep.polcan.pl i zrób zakupy.

Jeżeli nie, to nim zostań i załóż swoje konto.


REKLAMA

 


Promocja Asarto „Witaj Szkoło”

I. Postanowienia ogólne

1. Niniejszy regulamin, określa zasady przeprowadzenia przez firmę POLCAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Poznańskiej 218, (dalej "Organizator") sprzedaży premiowej „Witaj Szkoło”.

II. Czas trwania, uczestnicy i przystąpienie do sprzedaży premiowej

2. Program przeznaczony jest dla Partnerów Handlowych firmy POLCAN, którzy w okresie od 21 sierpnia 2017 do 31 sierpnia 2017 roku dokonają zakupu materiałów eksploatacyjnych marki ASARTO i regulują terminowo swoje zobowiązania wobec firmy POLCAN.

 

III. Zasady sprzedaży premiowej i nagrody

3. Aby wziąć udział w sprzedaży premiowej należy w wyznaczonym okresie czasowym (patrz pkt. II.2) dokonać zakupu produktów marki ASARTO.

4. Do zakupu w firmie POLCAN produktów określonych w pkt. II.2 uczestnik ma możliwość otrzymania gwarantowanej nagrody. Wielkość nagrody uwarunkowana jest poziomem zakupów Partnera marki Asarto na jednej fakturze i wydawana jest do tej faktury zakupowej za kwotę 1 zł.

 

IV. Wydawanie nagród

5. Nagroda przekazana jest razem z fakturą zakupową produktów Asarto.

6. Rodzaje nagród oraz poziomy zakupów produktów Asarto:

7. POLCAN jako Organizator sprzedaży premiowej zastrzega sobie możliwość wymiany nagrody na inną, o podobnych parametrach oraz wartości rynkowej.

 

V. Postanowienia końcowe

8. Sprzedaży premiowej nie podlegają produkty Asarto Basic, wyceny przetargowe oraz wyceny specjalne poniżej cennika ze sklepu online. Nagrody wydawane są do wyczerpania zapasów.

9. Na mocy ustawy z dnia 15.02.1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych - wartość otrzymanej nagrody, zwycięzca jest zobowiązany doliczyć do swoich dochodów z działalności gospodarczej i opodatkować łącznie z innymi dochodami.

10. Nie jest możliwe odstąpienie prawa do nagrody osobom trzecim. Nie jest możliwe wypłacenie równowartości nagrody. Nie jest możliwa rezygnacja z części nagrody. Rezygnacja z części nagrody jest równoznaczna z rezygnacją z całości nagrody.

11. Treść regulaminu sprzedaży premiowej jest dostępna w biurze Organizatora, ul. Kręta 4, 05-850 Ożarów Mazowiecki, oraz pozostałych biurach Organizatora i na stronie www.polcan.pl.

12. Każdy z uczestników sprzedaży premiowej oświadcza, iż z warunkami niniejszego regulaminu zapoznał się, zrozumiał je oraz akceptuje je w całości.

13. POLCAN zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu sprzedaży premiowej lub zakończenia czasu trwania sprzedaży premiowej bez podawania przyczyny.

Kategoria: Aktualności - branża biurowa
Odsłony: 1684